Paulina Sykut-Jeżyna w błękitnym dresie polskiej marki Marlu. Znajdziecie go teraz na wyprzedaży

Dres to teraz jeden z najpopularniejszych outfitów. Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała na Instagramie zdjęcie w błękitnym modelu polskiej marki Marlu. Ten zestaw znajdziecie teraz sporo taniej! Sprawdźcie!

Paulina Sykut-Jeżyna w dresie Marlu

Podczas kwarantanny, którą każdy z nas teraz przechodzi, nie musimy się martwić o odświętne i eleganckie stroje. Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała na Instagramie zdjęcie prezentując swój domowy look, którego bazą stał się dres polskiej marki Marlu. Model w błękitnym kolorze to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę podczas zbliżającej się wielkimi krokami wiosny. Bluzę z haftem w srebrnym kolorze znajdziemy w sklepie internetowym firmy w promocyjnej cenie za 256 zł. Spodnie także znalazły się na wyprzedaży i kosztują 256 zł. Produkty są dostępne jeszcze w dwóch innych kolorach: białym i beżowym w rozmiarach: 34/36, 38/40 oraz 42/44. 

Paulina Sykut-Jeżyna i jej sposoby na zorganizowanie czasu córce

W czasach, gdy nie możemy wyjść z maluchem na osiedlowy plac zabaw lub do przedszkola musimy dwoić się i troić, aby zorganizować mu zabawę w domu. Paulina Sykut-Jeżyna wykorzystuje ten okres m.in. na czytanie książek wspólnie ze swoją córeczką Różą. To świetne rozwiązanie, jeśli nie tylko chcemy spędzić czas z naszymi dziećmi, ale także czegoś ich nauczyć. Prezenterka wspiera akcję #zostajęwdomu, dbając nie tylko o swoich bliskich, ale także o swoje zdrowie.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna

Co zrobić z dzieckiem w domu podczas kwarantanny?

Obecna sytuacja to dowód na to, że jedno wydarzenie może mieć ogromny wpływ na resztę świata.  Wirus, który pojawił się w Chinach bardzo szybko znalazł się także w innych krajach, w tym w Polsce. Co jednak zrobić z tak dużą ilością czasu w domu, gdy dzieci się nudzą? Rozwiązań jest kilka! Zanim sięgniemy po pilot od telewizora, pomóżmy dzieciom zorganizować im dobrze czas. Na pewno macie w domu różnego rodzaju gry, puzzle i układanki. Przedszkolakom z pewnością spodoba się budowanie fortu z krzeseł i koców. Nie zapominajmy o starych, sprawdzonych rysunkach, a nawet malowania farbami.

Więcej o: