Małgorzata Rozenek-Majdan eksponuje ciążowy brzuszek w białej bluzie. Ten oryginalny model nas oczarował

Wiele gwiazd, w tym Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera akcję #zostań w domu. Prezenterka opublikowała na Instagramie, za pomocą którego zaprezentowała swoim obserwatorom, że tak jak większość społeczeństwa spędza ten czas z najbliższymi. Naszą uwagę zwróciła biała bluza, która stworzyła bazę jej codziennej stylizacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan w białej bluzie oversize

Małgorzata Rozenek-Majdan na ostatnim zdjęciu, które opublikowała na Instagramie, zachwyciła fanów swoją klasyczną, białą bluzą. To ponadczasowy kolor, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Prezenterka ten model potraktowała jako sukienkę, ponieważ zdecydowała się na produkt o kroju oversize. Bluzę wyróżnia delikatny napis z przodu „New York”. Takie produkty są nie tylko wygodne, ale także niezwykle stylowe. Małgorzata Rozenek-Majdan świetnie podkreśliła swoje ciążowe krągłości. Casualowy look dopełniła skarpetkami, na których widniał wzór flagi Stanów Zjednoczonych. Musimy przyznać, że „Perfekcyjna Pani Domu” zaprezentowała iście amerykańską stylizację.

Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśla ciążowy brzuszek

Wczoraj Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia. Na pierwszym pozuje z synami i swoimi ukochanymi psami. Pod tym zdjęciem rozpętała się prawdziwa burza:

Jakoś brzuszka nie widać

- skomentowała jedna z fanek. Followersi zarzucili jej kłamstwo odnośnie jej błogosławionego stanu. Gwiazda szybko odpowiedziała na spekulacje publikując następne zdjęcie, na którym podkreśla swój ciążowy brzuszek.

Małgorzata Rozenek-Majdan zostaje z rodziną w domu

Mogłoby się wydawać, że to co teraz dzieje się na świecie to scenariusz filmu katastroficznego. Zagrożenie koronawirusem jest realne, dlatego państwa, w tym Polska wprowadziły w życie kroki, których celem jest ograniczenie rozpowszechnianie się wirusa. Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z rodziną dostosowuje się do rozporządzeń władz i spędza ten czas w domu. Polskie gwiazdy korzystając ze swoich zasięgów namawiają fanów do unikania kontaktu z innymi osobami, a także do pozostania w bezpiecznym azylu, jakim w tym momencie są nasze domy.

Więcej o:
Skomentuj:
Małgorzata Rozenek-Majdan eksponuje ciążowy brzuszek w białej bluzie. Ten oryginalny model nas oczarował
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX