Biżuteria - najnowsze trendy na wakacje 2019

Biżuteria to nieodłączny element każdej stylizacji. Wydaje się, że w dziedzinie biżuterii nastąpił kompletny odwrót od minimalizmu. W tym sezonie modne są masywne i kolorowe ozdoby, które nosimy w dużych ilościach. Często dopełniają kreację, a bez nich nasz strój staje się niekompletny. Przygotowałyśmy dla was najgorętsze trendy sezonu!

Biżuteria na sezon wiosna-lato 2019

biżuteria z pokazów mody: Altuzarra, Chanel, Dolce&Gabbanabiżuteria z pokazów mody: Altuzarra, Chanel, Dolce&Gabbana fot. Imaxtree

W tym sezonie całą swoją minimalistyczną biżuterię możecie odłożyć na bok. Teraz rządzą duże, krzykliwe kolczyki, długie naszyjniki, zakładane po kilka na raz oraz ciężkie bransoletki i pierścionki. Stawiamy na ilość, odpowiednia domeną tego trendu jest więc hasło: "więcej znaczy modniej". 

Dom mody Coco Chanel postawił na kolczyki z piórem oraz biżuterię z mniejszym lub większym logiem. Biżuteria z logo jest kolejną odsłoną szalejącej od kilku sezonów logomanii. Znajdziecie ją również w kolekcji Balenciagi i Diora. Ozdoby w kształcie medalionów to kolejny must have. Okrągłe złote medaliony zdobią wiosną i latem 2019 kolczyki i naszyjniki. Wykorzystał je w swoich projektach dom mody Dolce&Gabbana. Zasada więcej znaczy lepiej obowiązuje też przy zakładaniu pierścionków. Musi być ich kilka, a najlepiej żeby ozdabiały każdy z palców. Tak było na przykład u Marca Jacobsa. 

Wybrałyśmy dla was biżuterię, która wygląda jak z wybiegów najlepszych światowych marek i wpisuje się w obecne trendy, ale jest bardziej przystępna cenowo. 

Biżuteria do wiosennych stylizacji 

 

Bransoletka powinna być duża, masywna i rzucająca się w oczy. Im bardziej oryginalna i nowatorska tym lepiej. Postawcie na nowe, ciekawe kształty. Załóżcie po kilka sztuk na jedną rękę, łącząc różne style i kolory. Na ręce pięknie prezentują się złote bransoletki z zawieszkami oraz masywne, wysadzane dużymi kolorowymi kamieniami. 

Biżuteria na specjalne okazje 

 

Kolczyki powinny być długie, duże i kolorowe. Im więcej kolorów tym lepiej. Pięknie wyróżniają się kolczyki w kwiaty i z elementami owoców. Odbijają się świetnie od każdego koloru włosów, pozostając zawsze zauważonymi. Jeśli wolicie geometryczne kolczyki, postawcie na koła, które zdecydowanie wybijają się na hity sezonu. Obecnie mnóstwo jest kolczyków o tym kształcie, wykonanych z przeróżnych materiałów: plastiku, rafii czy drewna. 

Wyjątkowa biżuteria dla każdej z was

 

W tym sezonie postawcie na bogato zdobione chokery lub długie naszyjniki z kolorowymi kamieniami oraz geometrycznymi zawieszkami. Na wybiegach lansowane są naszyjniki, nawiązujące do wielobarwnej afrykańskiej biżuterii. Uwagę zwracają też plastikowe i drewniane koraliki oraz drobne, połyskujące kryształki. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA