Marcelina Zawadzka zachwyca w obcisłej białej sukience. My zwróciliśmy uwagę na orginalne kozaki

Marcelina Zawadzka wie jak zadać szyku! Na nowojorskim fashion weeku oczarowuje wszystkich swoimi nieoczywistymi kreacjami. Tym razem postawiła na biały total look. W połączeniu z jej blond włosami i delikatnym makijażem wygląda pięknie.

Marcelina Zawadzka w  białej stylizacji

Miss, na swoim instagramie regularnie publikuje zdjęcia ze swojej podróży do Nowego Yorku. Nie byłoby to tak interesujące, gdyby nie fakt, że właśnie trwa tam największe modowe święto: fashion week. Jej wybory to odważny ukłon w stronę nowoczesnych kreacji w kobiecym wydaniu. Tym razem zachwyca na swoim kanale zdjęciem w białym looku z gigantycznymi motylimi skrzydłami. Gwiazda, do białej lakierowanej sukienki założyła puchaty płaszcz w kremowych odcieniach i niebanalne kozaki od polskiej marki Epuzer. 

Marcelina Zawadzka lansuje trendy

Dzisiejsza moda jest wymagająca. W dużej mierze sprawdza się na wielkie wyjścia, ale niekoniecznie w codziennych stylizacjach. Marcelina Zawadzka pokazuje jak łączyć ze sobą casualowe i wyjściowe ubrania. Kozaki, które podzieliły jej fanów to też genialna propozycja dla kobiet pracujących w biurze. W połączeniu z sukienką w stylu boho, czy jeansami i grubym swetrem, ożywią całą stylizację. Z kolei płaszcz to wybór idealny! Ten sezon upłynął pod hasłem "teddy coat" i widać, że Marcelina doskonale o tym wie. 

Marcelina Zawadzka jak Samanta Jones

Widać, że gwiazda na takich wydarzeniach jak pokazy mody, czuje się jak ryba w wodzie. Jedno ze zdjęć Marceliny podpisane jest "Feel like Samanta Jones". Samanta Jones, to jedna z najbardziej uwielbianych kobiet na świecie: bohaterka "Seksu w wielkim mieście" i najlepsza przyjaciółka Carrie Bradshaw, która zasłynęła odważnymi wyborami i bijącej od niej seksapilem! Bez wątpienia Marcelina Zawadzka wygląda równie pięknie.