Joanna Koroniewska w niebieskim płaszczu. Dobór kolorów stylizacji zaskoczył jej fanów

Joanna Koroniewska wstawiła na Instagram charakterystyczne dla siebie radosne, pełne uśmiechu zdjęcia. Nic dziwnego - czeka ją wyjazd. Fani zazdroszczą, ale zwracają uwagę też na jej stylizację. Aktorka ma na sobie oryginalny, niebieski płaszcz. Nietypowe jest również połączenie kolorów!

Joanna Koroniewska w niebieskim płaszczu

Joanna Koroniewska jak zwykle zaraża pozytywną energią. Jej hasztag "szczeżuja" znają wszyscy jej fani. Tym razem ma szczególny powód do radości - czeka ją rodzinny wyjazd na ferie. Oprócz promiennego uśmiechu zwróciliśmy uwagę na jej oryginalne okrycie wierzchnie. Co prawda fason jest klasyczny, ale trzeba przyznać, że płaszcz w niebieskim kolorze jest rzadko spotykany na ulicach i w sklepach. To świetna alternatywa dla typowych modeli w czarnych i brązowych barwach. Joanna Koroniewska zdecydowała się na dość cienki model, idealny na ciepłą zimę, ale też wczesną wiosnę. 

Stylizacja Joanny Koroniewskiej

Niebieskie płaszcze nie należą do popularnych m.in. dlatego, że stworzenie z nimi stylizacji może być wyzwaniem. Odcienie niebieskiego, oprócz ciemnego granatu, nie dają zbyt wielu możliwości bezpiecznych połączeń kolorystycznych. Jednak Koroniewska postawiła na niebanalne zestawienie. Aktorka ma na sobie jasnożółty sweter oraz brązowe spodnie. Całość prezentuje się oryginalnie i dla wielu może być zbyt ekstrawagancka. Trzeba jednak przyznać, że wygląda radośnie i beztrosko. Taki look pasuje do wyluzowanej aktorki i spodobał się kilku fanom:

Bosz, jakie boskie połączenie kolorów! <3 <3 Kradnę zdjęcie!
Świetnie dobrane kolory<3

Ferie czas zacząć

Aktorka już kilka dni temu zdradziła, że jedną nogą jest już na feriach, a właściwie na wakacjach. Jedna z osób zapytała w komentarzu, gdzie się wybiera, ale Koroniewska odpisała, że to niespodzianka i że niedaleko. Aktorka w nowym poście nadal nie zdradza celu podróży, ale zaznacza, że dla niej najważniejsze jest po prostu to, żeby być razem ze swoją rodziną. Przyznaje, że ma za sobą intensywny czas, więc odpoczynek jej się przyda. Faktycznie, Koroniewska brała udział w wymagających spektaklach, a w dodatku niedawno ruszył na You Tube ich wspólny z mężem kanał. Te aktywności zdecydowanie wymagają dużo energii!