Natalia Siwiec oczarowała fanów strojem księżniczki Jasmin

Natalia Siwiec wraz z rodziną przebywa na urlopie w Miami. Gwiazda zachywca swoich fanów co raz to nowszymi lookami. Tym razem zszokowała swoim odważnym kostiumem kąpielowym, który uzupełniła czarnymi szpilkami i koroną, na wzór księżniczki Jasmin, z bajki "Aladyn".

Natalia Siwiec jako Jasmin

Natalia Siwiec już od dłuższego czasu przebywa za granicą. Swoich fanów zachwyca modnymi wyborami na każdą okazję. Tym razem Natalia postawiła na niesamowity look niczym z bajki. Co prawda jest to czarny kostium kąpielowy, ale dzięki dodatkom nabiera genialnego charakteru. Do breletki z hiszpańską falbanką, Natalia ubrała długą spódnicę, z rozcięciem wzdłuż nogi, w cekinowe gwiazdy. Na stopach ma sandałki na obcasie od Yves Saint Laurent, a na głowie koronę imitującą tę z bajki o Aladynie i Jasmin. 

Natalia Siwiec wybiera odważne kostiumy

Gwiazda wie jak zaskoczyć swoich fanów. Od kiedy nie ma jej w Polsce, pokazuje swoje kostiumowe wybory w najróżniejszych kombinacjach. Jednoczęściowe, dwuczęściowe, nude, jak i kolorowe. Nas jednak oczarował jej kobiecy wybór z Moliera2. Dwuczęściowe bikini w kolorze przybrudzonego beżu, z kobiecym wykończeniem w pudrowo-różowe kwiatki pięknie komponuje się jej opalenizną i hiszpańską urodą. 

Trendy 2020: czas pomyśleć o letnich wyborach

Połowa lutego to idealny czas na kupno stroju kąpielowego. W trakcie innej pory roku ceny bikini są o wiele tańsze. Ponadto wiele sklepów wypuszcza kolekcje poza sezonem, dlatego, opłaca się zrobić te zakupy wcześniej. Najlepiej inspirować się wyborami influencerek i gwiazd, a w szczególności pięknymi wyborami Natalii Siwiec.