Barbara Kurdej-Szatan w uroczym dresie z Cardio Bunny! Ten nieoczywisty kolor was zachwyci

Barbara Kurdej-Szatan znów zaskakuje stylizacją na Instagramie. Relacji towarzyszy motywujący wpis gwiazdy! My patrzymy na przepiękny liliowy komplet dresowy polskiej marki Cardio Bunny!

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą pracowity okres, gdyż już niedługo do kin wchodzi najnowszy film z jej udziałem. Jeszcze niedawno gwiazda odpoczywała w Zakopanem, zapominając o ciężkiej pracy podczas zimowych aktywności. Obecnie aktorka wróciła do Warszawy, by kontynuować promocję jej działalności aktorskiej. W wolnym czasie gwiazda stara się dbać o swoją kondycję i uprawia sport. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Barbara Kurdej-Szatan promuję sportowy komplet dresowy polskiej marki Cardio Bunny.  

Barbara Kurdej-Szatan w Cardio Bunny

Gwiazda uwielbia sportowy i casualowy styl! Zupełnie nie dziwi nas model, który wybrała na aktywność sportową. Komplet dostaniecie od dziś w sklepach Biedronka. Spodnie dresowe lub bluza dostępne są w cenie 69,99 zł. Jest to oferta na wyłączność, co oznacza, że nie dostaniecie jej w regularnej sprzedaży. Kolor, na który zdecydowała się gwiazda to różowy. Zarówno góra, jak i dół dostępne są w rozmiarach od S-L. Po bokach znajduje się oryginalny print marki Cardio Bunny. Kolor nawiązuje do wiosennej aury. Do różowego kompletu aktorka wybrała klasyczną szarą czapkę z pomponem oraz fioletowe buty w stylu australijskich emu. 

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej aktywnych nazwisk polskiego show-biznesu w social mediach. Gwiazda dba o relacje z fanami, dodając zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Barbara Kurdej-Szatan często dzieli się swoimi przemyśleniami, tak też było tym razem. Aktorka w emocjonalnym wpisie podkreśliła, jak ważna jest bliskość drugiej osoby, rodziny i przyjaciółek. Gwiazda motywuje swoich obserwatorki do wspierania się nawzajem. 

Więcej o: