Joanna Koroniewska w swojej ulubionej marynarce w kratę marki Zaquad

Joanna Koroniewska wstawia na Instagram radosne zdjęcie, a fani chwalą ją za naturalność. Zwracają uwagę również na jej marynarkę w bardzo modny wzór tego sezonu. To model polskiej marki Zaquad. Aktorka określą ją jako wymarzoną!

Joanna Koroniewska w marynarce w kratę marki Zaquad

Joanna Koroniewska niemalże pod każdym swoim postem dostaje pytania o elementy jej stylizacji. Tym razem również fani chcieli dowiedzieć się jakiej marki jest jej marynarka. Aktorka na Instagram Stories zamieściła filmik, w którym śmiała się, że przecież oznaczyła markę i przy okazji powiedziała, że jest to jej wymarzona marynarka. Podziękowała za nią projektance marki Zaquad - Annie Banaczek. Koroniewska nie pierwszy raz zakłada coś właśnie z metką tej firmy. Wcale się nie dziwimy, że aktorka tak bardzo lubi ten model, który ma na sobie. Marynarka Koroniewskiej to hit sezonu - ma modny, beżowy kolor oraz drobną kratę, która również wpisuje się w trendy. Ma luźny krój i jest w męskim stylu. Obecnie nie jest dostępna w sklepie internetowym marki, ale można odnaleźć tam inne modne modele w kratę w cenie 650 zł. 

Marynarka w kratę - hit sezonu

W ostatnim czasie coraz więcej gwiazd decyduje się na marynarki. Zakładają je bardzo często na specjalne eventy, ale także bez okazji, na co dzień. Koroniewska wybrała model w kratę, który właściwie jest ponadczasowy, ale w tym roku ten wzór króluje zarówno na ulicach jak i modowych wybiegach. Kobiety uwielbiają marynarki w kratę i noszą je nie tylko do pracy, ale też na specjalne okazje i do codziennych stylizacji. Z czym ją łączyć? Jak zwykle, najbezpieczniej z jednolitą bluzką oraz jednokolorowymi spodniami lub spódnicą, ale można pokusić się też o połączenie z inną kratą, choć wymaga to większego wyczucia estetycznego. Bardzo modne są również połączenia typu total look, czyli marynarka i spodnie w dokładnie ten sam wzór.

Joanna Koroniewska z teściową Katarzyną Dowbor

Joanna Koroniewska jest w szczęśliwym związku małżeńskim  Maciejem Dowborem, co wie każdy kto obserwuje profil aktorki. Trzeba przyznać, że pasują do siebie cudownie, a to co ich łączy to nie tylko miłość, ale też wielkie poczucie humoru. Koroniewska ma także bardzo dobry kontakt z mamą Macieja, Katarzyną Dowbor. Wczoraj na Instagram wstawiła wspólne zdjęcie pod którym bardzo chwaliła swoją teściową, oczywiście w swoim, pełnym poczucia humoru, stylu. Uczucia są odwzajemnione, co Katarzyna Dowbor wyjawiła w swoim komentarzu, pisząc:

 Dziękuję Kochana Córeczko za spotkanie i komplementy! :)Tylko dlaczego mnie nie oznaczyłaś?

Na co Koroniewska odpowiedziała:

@katarzyna_dowbor_official aaaaa bo to miała być zagadka
Więcej o: