Paulina Sykut-Jeżyna w bordowym dresie polskiej marki. Kupując go można pomóc!

Paulina Sykut-Jeżyna najczęściej na Instagram wstawia zdjęcia w bardzo kobiecych i elegankich stylizacjach, ale tym razem pokazała się w komfortowym dresie. To jednak nie byle jaki komplet bluzy i spodni! Dziennikarka wyjaśnia pod zdjęciem czemu warto go kupić, tak jak i inne ubrania z kolekcji polskiej marki 3 for U. Wiemy jaka jest cena dresu!

Paulina Sykut-Jeżyna w dresie marki 3 for U

Paulina Sykut - Jeżyna uwielbia pomagać oraz namawiać do pomocy innych. Kupując dres marki 3 for U wsparła kobietę chorą na raka, która uszyła to ubranie, aby pomóc sobie, ale również innym chorym. To naprawdę szczytny cel, a sam dres wygląda świetnie! Można go znaleźć w sklepie internetowym marki 3 for U. Kosztuje 280 zł i jest to cena promocyjna. Dostępne rozmiary to XS/S oraz M/L. Model Sykut - Jeżyny jest w pięknym bordowym kolorze, ale miłośnicy innych barw znajdą go także w wersji czarnej, zielonej i niebieskiej. Bluza o luźnym kroju ma kaptur oraz kieszeń kangurka, natomiast spodnie mają długość 7/8 i są lekko zwężane. Ma bardzo dobry skład - to aż w 95% bawełna i w 5% lycra, który zapewnia przewiewność oraz dobre ułożenie na ciele. Ten komplet to nie tylko idealna propozycja dla miłośników sportu, ale także dobry wybór na co dzień np. na spacer lub bardzo aktywny dzień. 

Styl dziennikarki

Paulina Sykut-Jeżyna, w swoim zawodowym życiu, zazwyczaj przyjmuje role, które wymagają od niej ubrania się w bardzo elegancki sposób. Ostatnio zachwyciła swoją białą, bardzo rozkloszowaną sukienką, w której prezentowała się jak księżniczka. Często ujmowała fanów także swoimi pięknymi sukniami wieczorowymi, w których występowała jako prowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na co dzień dziennikarka również ubiera się stylowo i często wybiera codzienne sukienki w kobiecym stylu. Stawia na stonowane kolory i nie eksperymentuje z połączeniami barw. Fasony, które wybiera również są zazwyczaj klasyczne, a nie ekstrawaganckie. To sprawia, że wiele kobiet chętnie się nią inspiruje!

Paulina Sykut - Jeżyna prowadzącą Miss Polski

8 grudnia odbędzie się gala Miss Polski 2019, a poprowadzi ją właśnie Paulina Sykut-Jeżyna wraz z Krzysztofem Ibiszem. Razem prowadzą również "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i robią to naprawdę świetnie, więc i tutaj możemy być pewni pełni profesjonalizmu. Tegoroczny konkurs jest wyjątkowy, bo w tym roku mija 30 lat od pierwszej edycji. Jubileuszową galę uświetnią koncerty - na scenie wystąpi zespół Kombii, Sylwia Grzeszczak oraz Grzegorz Hyży.

Więcej o: