Małgorzata Kożuchowska w karmelowym płaszczu polskiej marki. Elegancja i klasa!

Małgorzata Kożuchowska zawitała do Torunia, swojego rodzinnego miasta i odwiedziła swoją "Katarzynkę". My zwróciliśmy uwagę na jej klasyczny, bardzo stylowy płaszcz w karmelowym odcieniu. Wiemy, gdzie można go kupić i ile kosztuje!

Małgorzata Kożuchowska w płaszczu polskiej marki Zartex

Małgorzata Kożuchowska dodała na Instagram zdjęcie, na którym pozuje przy swojej "Katarzynce", czyli marmurowej tablicy w formie charakterystycznego piernika z widniejącym na nim jej imieniem i nazwiskiem. To część Piernikowej Alei Gwiazd, która jest w Toruniu. Z tym ciastkiem kojarzyć się może trochę także płaszcz aktorki, bo jest w ciepłym odcieniu brązu. To bardzo elegancki model polskiej marki Zartex. Klasy dodaje mu pasek wiązany w talii, a także szerokie klapy. Dopasowany fason ładnie układa się na sylwetce i wygląda bardzo kobieco. Znaleźć go można w sklepie internetowym marki i kosztuje 579 zł. Wykonano go z tkaniny zawierającej 25% z wełny. Płaszcz Kożuchowskiej dostępny jest w rozmiarach 34 - 46 oraz w wielu kolorach, m.in. zielonym, czarnym, cynamonowym, granatowym. Taki płaszcz to idealna propozycja dla kobiet, które lubią ponadczasową klasykę.

Stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej

Tego typu płaszcze mogą się wydawać niektórym zbyt eleganckie lub zbyt poważne. Tymczasem Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że z takim okryciem wierzchnim można stworzyć luźną, miejską stylizację, idealną dla osób w każdym wieku. Powagę płaszcza przełamała trochę intensywnym, żółtym kolorem sweterka, który widać u góry. Poza tym aktorka zdecydowała się na prostą, czarną czapkę, a także białe tenisówki oraz ciemnogranatowe jeansy. Całość dobrze się prezentuje - jest to ciekawe, nietuzinkowe połączenie, ale jak najbardziej wpisujące się w obecne trendy.

Małgorzata Kożuchowska oczami Marcina Tyszki

Fani aktorów i aktorek często chcieliby poznać, jaka naprawdę jest ich idolka lub idol, ale nie jest to łatwe. Wiedzy o tym, jak żyją znane osoby, dostarczają np. wywiady z członkami ich rodzin lub przyjaciółmi. Tak stało się w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Na temat aktorki wypowiedział się ostatnio Marcin Tyszka, fotograf, a także juror Top Model, który jest jej dobrym znajomym już od 20 lat. W jednym z wywiadów powiedział, że aktorka potrafi się świetnie bawić i robić szalone rzeczy, szczególnie po alkoholu. Wspomniał, że na jednej z imprez Kożuchowska tańczyła nawet na stole! 

Więcej o: