Anna Wendzikowska w najmodniejszych botkach jesieni z Mango

Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie modną jesienną stylizację, w której główną rolę grają buty i to nie byle jakie! Dziennikarka zdecydowała się na stylowe i oryginalne kowbojki. Wiemy ile kosztują i gdzie można je kupić.

Anna Wendzikowska i botki z Mango

Anna Wendzikowska lubi podróżować i chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z różnych europejskich miast. Wczoraj zamieściła "obowiązkowe" zdjęcie każdego turysty odwiedzającego Paryż, z Wieżą Eiffle'a w tle. Uwagę zwraca dość prosta, ale bardzo gustowna stylizacja jesienna, na jaką zdecydowała się prezenterka. Nam spodobały się szczególnie czarne botki kowbojki z Mango. Ten model obuwia jest bardzo modny w tym sezonie i chętnie wybierany przez gwiazdy. Na cholewce dostrzec możemy nie tylko charakterystyczne przeszycia w formie łuków, ale także piękne zdobienia w górnej części butów. Ten element zdecydowanie dodaje im szyku i oryginalności. Kowbojki można kupić tylko online i kosztują 1199 zł. 

Anna Wendzikowska w jeansach z Zary

Dziennikarka zdecydowała się także na inną znaną i lubianą markę. Wybrała dopasowane jeansy z ZARY w ciemnym kolorze, które dobrze komponują się z butami. Celebrytka wyjątkowo lubi tę markę i często można ją zobaczyć w ubraniach hiszpańskiej sieciówki. W jesiennej stylizacji nie mogło również zabraknąć okrycia wierzchniego, aktorka ma na sobie prosty, klasyczny płaszcz sięgający połowy uda. Zwieńczeniem stylizacji jest klasyczna torebka francuskiego domu mody Dior oraz biżuteria polskiej marki Apart. 

Anna Wendzikowska i podróżowanie z córkami

Anna Wendzikowska mimo, że jest bardzo aktywna zawodowo i jest mamą dwójki małych dziewczynek, to nie rezygnuje ze swojego hobby, czyli podróżowania. Czasem zabiera ze sobą także dzieci. Sama przyznała w jednym ze swoich postów na Instagramie, że nie zawsze jest to łatwe.

Podróżowanie z dwójką dzieci to sport ekstremalny. Jest trudno, ale jaka frajda!!!

Razem z 4-letnią Kornelią i mającą zaledwie roczek Antoniną, była już między innymi na Ukrainie i w Mołdawii. Pod jednym z rodzinnych zdjęć z sierpnia możemy też przeczytać, że to rodzina jest dla Anny najważniejsza. Faktycznie, miło ogląda się te uchwycone, pełne ciepła rodzinne chwile i obok zdjęć z udanymi stylizacjami, są to zapewne jedne z ulubionych zdjęć jej fanek!

Więcej o: