Lady Gaga ma nową fryzurę!

Piosenkarka chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem! Tym razem zdecydowała się na nowy kolor włosów, który był nie lada zaskoczeniem dla jej obserwatorów na Instagramie!

Lady Gaga i nowy kolor włosów

Artystka wielokrotnie zmieniała wizerunek. Niestandardowe upięcia, peruki czy nowe kolory włosów stały się znakiem rozpoznawczym piosenkarki. W ostatnim czasie Lady Gaga nie eksperymentowała z fryzurami. Wiązało się to z promocją filmu „Narodziny Gwiazdy”, który został wyróżniony Oscarem. Opublikowane na Instagramie zdjęcie gwiazdy mogło być sporym zaskoczeniem dla fanów. Piosenkarka ma teraz włosy w różowym kolorze.

Lady Gaga i jej stylizacje

Lady Gaga wielokrotnie szokowała fanów i opinię publiczną swoimi stylizacjami. W 2010 roku odważyła się wystąpić w kreacji stworzonej z mięsa, która do tej pory jest jedną z najbardziej odważnych kreacji kojarząca się z piosenkarką. Artystka twierdzi, że to jak wygląda i śpiewa tworzy spójną całość, której podstawą jest prowokacja. Wielu zastanawiało się czym Lady Gaga zaskoczy podczas oficjalnych imprez, gdy na ekrany trafił film, w którym wystąpiła razem z Bradleyem Copperem Gwiazda wybierała jednak kobiece, eleganckie stylizacje, czym skradła serca wielu fanów.

Zobacz wideo

Lady Gaga kariera

Stefani Joanne Angelina Germanotta, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko piosenkarki, karierę rozpoczęła w 2008 roku. Podbiła rynek muzyczny piosenką „Just Dance” i „Poker Face”. Jej utwory nucił cały świat, a Lady Gaga z dnia na dzień stała się jedną z najpopularniejszych artystek. W 2013 roku pokazała, że ma talent aktorski, występując w filmie „Maczeta zabija”. W 2018 roku do kin trafił film, który docenili nie tylko krytycy, ale i fani na całym świecie. W „Narodzinach Gwiazdy” Lady Gaga nie tylko gra, ale również śpiewa. Piosenka „Shallow”, którą wykonuje wspólnie z Bradleyem Copperem stała się światowym hitem.

Więcej o: