Lady Gaga startuje z nową marką kosmetyków Haus Laboratories

Lady Gaga nie przestaje zaskakiwać. Wkrótce na platformie Amazon pojawi się nowa marka kosmetyków Haus Laboratories stworzona przez artystkę.

Lady Gaga o pewności siebie i nowej linii kosmetyków

Niedawno Gaga podzieliła się ze swoimi fanami osobistym wyznaniem, które opublikowała na Instagramie. Przyznaje, że kiedy była młodsza nie czuła się atrakcyjna. Brak jej było pewności siebie. Szukając swojego wewnętrznego i zewnętrznego piękna odkryła moc makijażu. Artystka mówi, że do eksperymentów z makeup'em zainspirowała ją mama. Obserwując jak się maluje, Gaga chciała być tak samo pewną siebie i silną kobietą jak ona.

 To właśnie wtedy wymyśliłam Lady Gagę

- wyznaje piosenkarka.

Cieszy się, że makijaż wydobył z niej brawurę, o której nigdy nie wiedziała. Zaczęła akceptować siebie i odkrywać własne piękno poprzez możliwość transformacji makeup'em. Lady Gaga przyznaje, że ludzie uważali ją za dziwną, ale to jest właśnie ona. 

Haus Laboratories czyli niezależność i odwaga

Haus Laboratories jest pierwszą dużą kosmetyczną marką, która będzie dostępna na platformie handlowej Amazon. Piosenkarka zdecydowała się na współpracę z amerykańskim przedsiębiorstwem, ponieważ miała możliwość nieograniczonej kontroli nad tworzeniem brandu. Kosmetyki Gagi mają również własną stronę internetową, gdzie wkrótce ruszy ich sprzedaż. Artystka zaznacza, że nie będzie to kolejna typowa linia produktów do makijażu. Dzięki Haus Laboratories każdy będzie mógł wyrazić siebie w dowolny sposób. Nie znamy szczegółów odnośnie asortymentu marki, jednak video zamieszczone na Instagramie Lady Gagi zdradza, że będzie błyszcząco i odważnie.