Zalando Beauty: 250 nowych marek kosmetycznych w ofercie niemieckiej platformy zakupowej

Nowa kampania "Wyraź swoje piękno" promuje najnowszą kategorię produktów dostępnych w ofercie Zalando. Niemiecka platforma oprócz ubrań oraz dodatków, sprzedaje teraz także kosmetyki oraz akcesoria.

O nowej kategorii beauty dostępnej w ofercie Zalando pisałyśmy w październiku ubiegłego roku. Po udanej premierze na rynkach niemieckim, austriackim oraz polskim, Zalando wprowadza do sprzedaży kosmetyki także dla klientów Szwecji, Danii, Francji, Belgii i Włoch. Szeroki asortyment kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych dostępnych w Zalando obejmuje ponad 10 000 produktów od ponad 250 marek, zarówno międzynarodowych, jak i niszowych.

Nowa kategoria beauty w Zalando 

Zalando BeautyZalando Beauty mat. prasowe

Asortyment kosmetyczny pozwala uzupełnić stylizację składającą się z ubrań, butów i dodatków modnymi kosmetykami. Wszystko to w jednym, szybkim i prostym zamówieniu. Chcemy płynnie zintegrować produkty Beauty z innymi kategoriami dostępnymi w Zalando, wierzymy, że nasi klienci są na to otwarci. 60% naszych klientów kupujących kosmetyki , podczas tych samych zakupów wybiera także odzież

- zauważa Pamela Wade-Lehman, Head of Beauty w Zalando.

W ofercie Zalando obecne są m.in. innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry i włosów, nowości i klasyki do makijażu czy najnowsze kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn. W najbliższym czasie oferta powiększona zostanie o marki takie jak NYX, Oribe, Glamglow i Bumble and Bumble. W sprzedaży dostępna jest pochodząca z Polski, ale popularna w całej Europie marka GLOV, która słynie z wysokiej jakości akcesoriów kosmetycznych do demakijażu. 

W kampanii promującej kategorię beauty Zalando promowane są wartości, którym hołduje niemiecka firma i zachęta do eksponowania swojego stylu i osobowości niezależnie od wieku, płci, zasad i upodobań. Występujące w kampanii osoby zostały zaproszone na zwyczajną sesję zdjęciową,
gdzie poproszono je o samodzielne przygotowanie ulubionego makijażu, poprawienie fryzury i zarostu

 
Więcej o: