Torebki Mandel - najbardziej funkcjonalne modele na polskim rynku

Torebki Mandel są zaprojektowane w taki sposób, aby bez problemu i większego wysiłku dało się w nich utrzymać porządek. Modele od polskiej marki są nie tylko bardzo funkcjonalne, zachwycają też nowoczesnym, eleganckim designem.

Zaczęło się od minimalistycznej torebki na... telefon - w 2016 roku Monika Kalicińska, założycielka Mandel, stworzyła model, który do dzisiaj pozostaje flagowym produktem marki. Co go wyróżnia? Posiada gumowe przyssawki, które sprawiają, że smartfon pozostaje zawsze w tym samym miejscu. Później twórczyni zastosowała te rozwiązanie także w innych torebkach ze swojej oferty. Każdy model jest projektowany tak, aby był jak najbardziej funkcjonalny - wszystkie charakteryzują się dużą ilością kieszonek i sprytnie pomyślanych zakamarków (np. mają specjalne miejsce na szminkę).

Torebki Madel są niezwykle funkcjonalneTorebki Madel są niezwykle funkcjonalne mat. prasowe

Mandel to nie tylko funkcjonalność, ale także możliwość personalizacji. Każdy model jest dostępny w trzech wariantach skóry: surowej, polerowanej i na wzór jaszczurki. Oddzielnie dobieramy sobie także pasek. Wiele torebek można nosić zarówno na ramieniu, jak i na biodrach (jak nerkę).

Nowa kolekcja MandelNowa kolekcja Mandel mat. prasowe

Tej wiosny w ofercie Mandel debiutują 4 nowe modele. Pierwsza nowość to prosta torebka z klapką w dwóch rozmiarach. Kolejna to plecak, który można zamienić też w klasyczny worek. Nie zabrakło też większych modeli. Te, które proponuje Monika Kalicińska inspirowane są papierowymi torbami na zakupy. Możemy je nosić ze specjalną bawełnianą wkładką z przegródkami, która pomaga zachować porządek. Torebki te dostępne są w trzech rozmiarach ze specjalnymi, materiałowymi rączkami oraz mechanizmem do podpięcia dodatkowych pasków. Ostatnia nowość to właśnie pasek - ma większą ilość specjalnych haczyków, dzięki czemu można do niego dopiąć np. torebkę i małą saszetkę.

Jedna z nowości marki to funkcjonalny plecakJedna z nowości marki to funkcjonalny plecak mat. prasoweWięcej o: