Klony Kim Kardashian promują nową kolekcję okularów izraelskiej marki Carolina Lemke

Kim Kardashian nawiązała współpracę z izraelską marką Carolina Lemke. Efektem wspólnych działań jest kolekcja okularów przeciwsłonecznych oraz kampania, która właśnie ujrzała światło dzienne.

Carolina Lemke Berlin to izraelska marka okularów, która powstała w 2011 roku. Współwłaścicielką brandu jest topmodelka Bar Refaeli. W projektach marka inspiruje się przede wszystkim nowoczesnym berlińskim stylem. Do współpracy przy najnowszej kolekcji zaproszono Kim Kardashian

Kim Kardashian i Bar Refaeli we wspólnej kampanii okularów przeciwsłonecznych

O trwających rozmowach w sprawie nawiązania współpracy z celebrytką, Bar Refaeli poinformowała na swoim Instagramie we wrześniu ubiegłego roku. Kim Kardashian została nie tylko twarzą najnowszej kampanii Carolina Lemke, ale także uczestniczyła w procesie projektowania okularów. Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży od 19 marca, a ceny okularów będą zaczynać się od 90 dolarów. 

Carolina Lemke Berlin ma obecnie 70 punktów sprzedaży w Izraelu, Tajlandii, Australii, Barcelonie oraz Londynie. Nowa kampania i limitowana kolekcja powstała we współpracy z Kim Kardashian mają zapoczątkować ekspansję marki na rynku amerykańskim. 

Więcej o: