Lidl rozszerza linię wegańskich kosmetyków. Ambasadorką Cien Food For Skin została Karolina Pisarek

Sieć Lidl postanowiła poszerzyć linię wegańskich kosmetyków Cien Food For Skin i wprowadzić do sprzedaży kolejne produkty vegan friendly

Wegańskie kosmetyki Cien Food For Skin pojawiły się w Lidlu pod koniec ubiegłego roku. Sieć zdecydowała się na rozszerzenie oferty naturalnych produktów do pielęgnacji ciała i wprowadziła na rynek kolejne kosmetyki.

Wegańskie kosmetyki Lidl 

W linii Food For Skin dostępne są kompleksowe kosmetyki do pielęgnacji różnych rodzajów skóry: kremy odżywiające i nawilżające do twarzy, peelingi, płyny micelarne oraz mleczka do demakijażu oraz kremy do rąk. Wszystkie produkty z serii Cien Food For Skin zostały opracowane i wyprodukowane specjalnie dla Lidl Polska przez Torf Corporation i dostępne są premierowo na polskim rynku. Cała linia kosmetyków Food For Skin jest vegan friendly. W takich produktach nie znajdziemy żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego, a co ważniejsze – nie są one testowane na zwierzętach.

Karolina Pisarek została ambasadorką wegańskich kosmetyków Lidl 

Do promocji najnowszych produktów sieć zaprosiła finalistkę programu "Top Model" oraz jedną z najpiękniejszych 100 twarzy według "People Magazine", Karolinę Pisarek. 

Wybierając produkt, zwracam szczególną uwagę na składniki, bo wiem, że przede wszystkim naturalne kosmetyki mogą zapewnić mojej wrażliwej skórze odpowiednie nawilżenie i pielęgnację. Sama doskonale też wiem, że ogromne znaczenie ma cena. Często naturalna pielęgnacja wiąże się z dużym wydatkiem, tym czasem linia Cien Food For Skin to połączenie bardzo dobrych produktów oraz niskiej ceny.
Więcej o:
Skomentuj:
Lidl rozszerza linię wegańskich kosmetyków. Ambasadorką Cien Food For Skin została Karolina Pisarek
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX