Wiosenna ramówka TVP. Macademian Girl w hollywoodzkim stylu, Anna Karczmarczyk skromnie, ale z klasą

Na wiosennej ramówce Telewizji Polskiej pojawiły się wszystkie gwiazdy współpracujące ze stacją. Oceniamy, które z nich wyglądały najlepiej.

W czwartek wieczorem w siedziebie Telewizji Polskiej odbyła się prezntacja wiosennej ramówki. Wśród gości pojawiły się między innymi prowadzące poranne pasmo "Pytanie na śniadanie" Macademian Girl i Marzena Rogalska, debiutująca w roli jurorki programu "Dance, dance, dance" Ewa Chodakowska, gwiazda serialu "M jak miłość" Barbara Kurdej-Szatan czy Anna Karczmarczyk znana z roli w "Powiedz TAK". Oceniamy stylizacje wieczoru. 

Barbara Kurdej-Szatan, Anna Karczmarczyk i Wiktoria Gąsiewska na wiosennej ramówce TVP

Barbara Kurdej-Szatan, Wiktoria Gąsiewska i Anna KarczmarczykBarbara Kurdej-Szatan, Wiktoria Gąsiewska i Anna Karczmarczyk KAPiF.pl

Czy biała sukienka zdetronizuje klasyczną małą czarną? Od kilku sezonów sukienki w tym kolorze coraz chętniej wybierane są także na wieczorowe imprezy. Basia Kurdej-Szatan zdecydowała się na model z asymetryczną górą i odważnym rozcięciem, odsłaniającym nogę. Wiktoria Gąsiewska wybrała puszystą sukienkę z długim rękawem. Nie do końca rozumiemy, o co chodzi z tym trenem, bez niego sukienka wyglądałaby lepiej. Najbardziej podoba nam się stylizacja Anny Karczmarczyk. Prosta sukienka o długości mini ma świetne, balonowe rękawy. 

Izabella Krzan, Marcelina Zawadzka i Klaudia Halejcio na wiosennej ramówce TVP

Izabella Krzan, Marcelina Zawadzka i Klaudia HalejcioIzabella Krzan, Marcelina Zawadzka i Klaudia Halejcio KAPiF.pl

Mamy tu przegląd najmodniejszych kolorów sezonu. Izabella Krzan zdecydowała się na prosty garnitur z odcieniu Living Coral. Marcelina Zawadzka postawiła na kanarkową żółć w total looku. Klaudia Halejcio zestawiła neonową żółć z fuksją oraz pomarańczem. Te kolory mogłyby wyglądać ciekawe w jednej styluzacji, ale warstwowa spódnica zespsuła cały efekt. 

Karina Seweryn, Beata Fido i Macademian Girl na wiosennej ramówce TVP

Karina Swereyn, Beata Fido, Macademian GirlKarina Swereyn, Beata Fido, Macademian Girl KAPiF.pl

Na koniec wieczorowe kreacje w iście hollywoodzkim stylu. Najbardziej podoba nam się barwna, cekinowa sukienka Macademian Girl, ale Karina Seweryn i Beata Fido wyglądają równie elegancko. 

Więcej o: