Pierwszy salon Scotch&Soda w Polsce

Pierwszy salon holenderskiej marki Scotch&Soda otwarto 17 grudnia we Wrocławiu.

Pierwszy sklep Scotch&Soda otwarto w jedynym outlecie modowym Dolnego Śląska. Salon o powierzchni ponad 200 mkw. oferuje ubrania dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, a na klientów czeka specjalna promocja z okazji otwarcia: -40% od ceny outletowej przy zakupie min. 2 rzeczy, -60% przy zakupie min. 4 rzeczy. 

W strategii rozwoju centrum zapowiadaliśmy wzmocnienie miksu najemców oferty centrum poprzez wprowadzanie unikatowych marek – dotychczas nieobecnych na polskim rynku. Dzięki staraniom jeszcze przed świętami nasi goście mogą skorzystać z oferty, jaką proponuje jedyny w Polsce salon Scotch & Soda. Po pierwszych dniach funkcjonowania tej marki we Wrocław Fashion Outlet widzimy, że był to strzał w dziesiątkę

– mówi Ewa Pawłowska, Leasing Director Wrocław Fashion Outlet.

Kampania jesień-zima 2018Kampania jesień-zima 2018 Scotch&Soda

Scotch&Soda nowoczesna moda w stylu vintage

Marka Scotch&Soda powstała w 1985 roku w Holandii, a jej oferta była skierowana początkowo wyłącznie do mężczyzn. W 2008 roku wprowadzono linię dla chłopców - Scotch Shrunk, a następnie poszerzono ofertę o linię Maison Scotch dedykowaną kobietom. Dziś Scotch&Soda to także kolekcje dla dziewcząt, linia wysokiej jakości jeansów oraz zapachy.

Marka inspiruje się stylem vintageMarka inspiruje się stylem vintage Scotch&Soda

Projektanci marki inspirują się malarstwem, architekturą oraz kulturami z różnych stron świata, co przekłada się na pełne koloru i mocnych wzorów kolekcje z wyraźnymi odniesieniami do stylu vintage. Marka posiada obecnie ponad 170 salonów, a wrocławski sklep jest pierwszym w Polsce. 

Kolory i faktura to znaki charakterystyczne holenderskiej markiKolory i faktura to znaki charakterystyczne holenderskiej marki Scotch&Soda

Wrocław Fashion Outlet to jedyny modowy outlet w regionie Dolnego Śląska. Na obszarze ponad 14 tys. mkw. działa ponad 100 sklepów, wśród nich tak znane marki jak New Balance, Adidas, Nike, Levi's, Lacoste czy Calzedonia.