Puma łączy siły z Barbie i świętuje 50. urodzin Suede wyjątkową kolekcją

Dwie ikony w jednej kolekcji. By uczcić okrągłe urodziny kultowego modelu tenisówek Suede, Puma nawiązała współpracę z... Barbie! Efektem jest specjalna kolekcja, w której znalazły się buty, ubrania i akcesoria.

Barbie to coś więcej niż lalka - tak swój wybór uzasadnia firma Puma, która wypuściła niedawno specjalną kolekcję z motywem Barbie. W ten sposób świętuje pięćdziesiąte urodziny modelu Suede, który tym razem inspirowany jest słynną zabawką. Ta globalna ikona, starsza od Suede jeszcze o dekadę, jest symbolem spełnienia marzeń. Bo patrząc na Barbie, uświadamiamy sobie, że możemy być, kim chcemy: od baleriny po kucharza, a teraz nawet projektantkę mody!

Na kolekcję Puma x Barbie składają się buty, ubrania i akcesoria. Bohaterem jest oczywiście model Suede w dwóch wariantach kolorystycznych: Rapsberry Pink (różowy) i Black (czarny). Logo Puma Formstrip ozdobione jest wielokrotnie powtórzonym znakiem Barbie, a z tyłu zamocowano różową kokardę.

Puma x Barbie - nowa kolekcjaPuma x Barbie - nowa kolekcja Mat. prasowe

Najciekawszym elementem kolekcji ubrań jest czarny crop top, w którym zestawiono loga obu marek. Towarzyszy mu oversize'owa bluza, wykonana w 100 % z miękkiego polaru. Kolekcję ubrań dopełniają czarne legginsy, które wykorzystasz nie tylko do aktywności sportowych. Wśród akcesoriów znalazły się plecaki i czapka z napisem Barbie i kokardą, podobnie jak w przypadku obuwia. 

To nie pierwszy raz, gdy Puma podejmuje współpracę z innymi znanymi firmami. Wcześniej pojawiały się kolekcje stworzone wspólnie z Carą Delevigne, Seleną Gomez czy The Weeknd. Kolekcja Puma x Barbie dostępna jest online i w wybranych sklepach marki już od 6 grudnia.

Puma x Barbie - nowa kolekcjaPuma x Barbie - nowa kolekcja Mat. prasowe

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter! KLIKNIJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Hipsterzy to nie wymysł XXI wieku. Czy znasz ich początki?