FASH - gra społecznościowa dla osób kochających modę

Polski startup wprowadza na rynek grę społecznościową łącząca świat realny z globalnym rankingiem "street fashion". Aplikacja FASH nie tylko umożliwia tworzenie konkursów modowych, ale również ocenianie stylizacji innych użytkowników, obserwowanie wybranych graczy orazczerpanie inspiracji modowych z całego świata.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter!  KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

FASH jest grą społecznościową dostępną na całym świecie. Potencjał aplikacji szacowany jest nawet na kilkadziesiąt milionów użytkowników, którzy mają dołączyć do grona „graczy modowych” na przestrzeni najbliższych lat, kreując nową grupę wiarygodnych influencerów.

FASH - gra społecznościowa dla osób kochających modęFASH - gra społecznościowa dla osób kochających modę mat. prasowe

Dzięki dołączaniu do gry społecznościowej każdy użytkownik ma możliwość budowania
własnego profilu, który staje się jego modowym portfolio. Aplikację można pobrać za darmo ze sklepu Google Play, a od przyszłego tygodnia również z App Store.

Aplikacja FASH umożliwia tworzenie konkursów modowych, rywalizowanie w globalnym rankingu fashion oraz zdobywanie punktów i pucharów. Docelowo, do końca 2019 roku, zdobyte trofea będzie można wymienić na zakupy w sklepie online.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.