Na te buty Zara jest lista oczekujących!

W zimowej kolekcji marki Zara pojawiły się fioletowe, metaliczne sandały na obcasie. Aby je kupić, trzeba się zapisać na listę oczekujących.

Buty Zara, które stały się hitem, zanim trafiły do sprzedaży

Dlaczego akurat sandały na smukłym, dziesięciocentymetrowym obcasie wywołały tak wielkie poruszenie wśród klientek marki Zara? Buty oraz dodatki wykonane z metalizowanych skór to must have w każdym świąteczno-karnawałowym sezonie, a te sandały, oprócz supermodnego fioletowego koloru, zwracają uwagę designem, który nawiązuje do cieszącej się wielką popularnością w świecie mody dekady przełomu lat 70. oraz 80. W kolekcjach Balmain, Givenchy i Tom Ford królował przepych i elegancki styl glamour nawiązujący do legendarnego nowojorskiego klubu Studio 54

Fioletowe sandały Zara są na liście oczekującychFioletowe sandały Zara są na liście oczekujących Zara

Ozdobione trzema kokardkami sandały będą doskonałym uzupełnieniem lśniącej, cekinowej sukienki, damskiego garnituru, klasycznej małej czarnej czy eleganckiego kombinezonu. To buty, które podkręcą każdą stylizację. Wiedzą o tym klientki marki Zara, które zapisują się na listę oczekujących na te sandały. Z tego, co wiemy, buty mają trafić do sprzedaży w niedzielę 2 grudnia i dostępne będą w niewielkiej, jak na Zarę, liczbie. 

W kwietniu 2018 roku hitem sprzedażowym Zary okazała się torebka w stylu retro inspirowana projektem marki Shrimps. Aby kupić wykonaną z plastikowych kuleczek niewielką torebkę, również trzeba było zapisać się na listę i uzbroić w cierpliwość. 

Więcej o: