Wiktoria Gąsiewska w nowej kampanii Sugarfree Disco Fever

Najnowsza kolekcja marki Sugarfee to idealne propozycje na zbliżający się wielkimi krokami świąteczno-sylwestrowy czas. Sukienki prezentuje nowa ambasadorka marki, Wiktoria Gąsiewska.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o najciekawszych kolekcjach oraz zakupowych okazjach, wypróbuj nasz nowy newsletter! KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NOWEGO NEWSLETTERA.

Sukienki Sugarfree na specjalne okazje 

Disco Fever to kolekcja, w której królują bardzo modne w tym sezonie cekiny, błysk i tiul. Propozycje od Sugarfree można podzielić na dwie części. W pierwszej z nich znajdziemy seksowne sukienki, które sprawdzą się na imprezach o mniej formalnym charakterze, np. mieniące się wieloma kolorami mini czy modele typu „T-shirt dress”. Druga to typowo wieczorowe kreacje idealne na eleganckie bale, studniówki czy wesela. Mają zdecydowanie bardziej zachowawcze fasony (długość midi i maxi) i występują w dwóch kolorach: czerwieni i czerni. 

W Disco Fever nie zabrakło eleganckich, wieczorowych kreacjiW Disco Fever nie zabrakło eleganckich, wieczorowych kreacji fot. Maciej Siergiej Nowak

W kolekcji pojawiły się też nowości, która są alternatywą dla typowych sukienek. To kreacje składające się z krótkich topów (dopasowanych i koronkowych) i spódnic maxi (o kroju „syrenki” i rozkloszowanej formie).

Kolekcja to także kreacje składające się z krótkich topów dopasowanych i spódnic maxiKolekcja to także kreacje składające się z krótkich topów dopasowanych i spódnic maxi fot. Maciej Siergiej Nowak

Nowa ambasadorka marki Sugarfree

W kampanii prezentującej kolekcję Disco Fever wystąpiła aktorka młodego pokolenia, Wiktoria Gąsiewska - nowa ambasadorka Sugarfree. Wcześniej z polską marką współpracowały też Izabela Janachowska, Natalia Siwiec, Basia Kurdej-Szatan czy Dominika Grosicka.

Kolekcja to także bardzo modne w tym sezonie cekinyKolekcja to także bardzo modne w tym sezonie cekiny fot. Maciej Siergiej Nowak