Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułość. Ich zachowanie jest niezgodne z etykietą

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują uczucia. Ich zachowanie i sukienka księżnej Sussex są niezgodne z etykietą.

Księżna Sussex i książę Harry nie przestrzegają zasad protokołu

Od momentu, kiedy Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub, ich imiona często są na językach całego świata. Media obserwują każdy ich krok i oczywiście wyłapują wszystkie wpadki. Szczególnie te, które niezgodne są z dworską etykietą. Tak samo stało się i tym razem, kiedy książęca para w czasie spotkania z młodymi liderami brytyjskiej Wspólnoty Narodów, złamała jeden z głównych zakazów.

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie uczucia

Meghan Markle i księcia Harrego przyłapano na publicznym okazywaniu sobie uczuć, co jest niezgodne z protokołem. Byłej aktorce jego przestrzeganie od samego początku przychodziło z trudnością. Zapewne pamiętacie ostatnie wiadomości w mediach, kiedy to pojawiło się nagranie, jak księżna Sussex chce złapać za dłoń księcia Harrego. Takie gesty nie przystoją książęcym parom. Jednak w czasie tego spotkania para trzymała się za ręce. 

Sukienka Meghan Markle niezgodna z protokołem

Jednak to nie jedyna wpadka w czasie tego oficjalnego wyjścia. Meghan Markle również zaskoczyła wszystkich swoją kreacją. Na to spotkanie wybrała sukienkę projektu Brandona Maxwella. Prosta ołówkowa sukienka o bardzo wyrazistym żółtym kolorze idealne wpisuje się w panujące trendy, niestety nie pasuje do oficjalnej okazji, jaką było wyjście księżnej. Nie tylko kolor wzbudził falę krytyki. Zauważono, że po raz kolejny sukienka wybrana przez księżną Sussex odsłania jej ramiona. Kobiety w rodzinie królewskiej starają się nie odsłaniać zbyt wiele, a w przypadku Meghan to nie pierwsza taka wpadka. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.