modowy-detektyw

Więcej o:

modowy-detektyw

 • Modowy detektyw na tropie koloru

  Tym razem koncentrujemy się na intensywnych kolorach, które są hitem tej wiosny. Sprawdźcie, czy wiecie, gdzie ich szukać! Więcej modowego detektywa: Modowy detektyw - quiz!

 • Modowy detektyw

  Tym razem są dość trudne, ale wystarczy zajrzeć do galerii i artykułów w Groszkach i maksimum punktów w wyniku będzie osiągalne. Niech instynkt modnej tropicielki pozwoli stwierdzić, skąd wzięłyśmy pudrowe body, gdzie znalazłyśmy torebkę jak jednoręki bandyta i w którym sklepie udało się przymierzyć

 • Modowy detektyw

  Modowe zagadki to często twardy orzech do zgryzienia. Trzeba mieć oko, orientację w cenach, wiedzę o trendach i intuicję. Kto dziś zostanie modowym detektywem? To się okaże - 10 pytań czeka na Was poniżej. Podpowiedzi - jak zwykle w Groszkach!

 • Modowy detektyw - quiz!

  Jeśli wnikliwie czytałyście ostatnio Groszki, nie powinnyście mieć problemu z rozwiązaniem quizu. Zobaczcie, jak dobrze znacie wiosenne kolekcje z sieciówek! Modowy detektyw w latach 70.

 • Modowy detektyw na wyprzedażach

  Pieniądze na wyprzedaże na pewno macie już odłożone, listy zakupów pewnie także zrobione. Dla treningu i nabrania wprawy pobawcie się z nami w "Modowego detektywa". Spróbujcie zgadnąć z jakiego sklepu pochodzą pokazane ubrania, naturalnie wszystkie pokazane tu rzeczy pochodzą ze sklepów w

 • Modowy detektyw poluje na kolory

  Mamy nadzieję, że macie w szafie już coś neonowego. Zróbcie quiz i sprawdźcie swoją wiedzę na temat tego trendu. Więcej modowego detektywa: Modowy detektyw - quiz!

 • Modowy detektyw - nowy quiz!

  Zapewne zdążyłyście odpocząć od Modowego Detektywa, tymczasem w sklepach przybyło nowości, które dyskretnie wprowadzają już nas w wiosenny nastrój. Dla nas to znak, że pora rozpocząć nowe śledztwo. Sprawdźcie się w roli detektywa i wytropcie najświeższe propozycje ze sklepów! Powodzenia!

 • Modowy detektyw - kolejny quiz!

  Dla rozrywki po całym tygodniu pracy i jako dodatek do sobotniej kawy proponujemy kolejne randez-vous z 'Modowym detektywem'. Wiosenne shoppingowe zmagania coraz bliżej - warto więc się przygotować. Kwieciste spódniczki, seksowne szpilki, etniczny naszyjnik - to dla nich podejmiecie sie w

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.