Smartwatch z kontrolą rodzicielską - nowoczesny gadżet, dzięki któremu zadbasz o bezpieczeństwo dziecka

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
07.04.2020 10:45
Smartwatch

Smartwatch (Fot. Shutterstock)

Martwisz się o bezpieczeństwo twojego dziecka? Smartwatch z kontrolą rodzicielską ma wszystkie przydatne funkcję, które pozwolą ci je uchronić przed wieloma niebezpieczeństwami - zarówno tych w świecie realnym np. porwanie, jak i tych czyhających w cyberprzestrzeni. Wybraliśmy nowoczesne smartwatche, które są bezpieczne dla dziecka i przyjazne dla rodziców.
autor
open-image
  • Wodoodporny smartwatch dla dzieci z sygnałem SOS

   Smartwatch dla dzieci GJD.06 to połączenie inteligentnego zegarka z telefonem komórkowym. Ma wiele przydatnych funkcji, które mogą ochronić dziecko przed niebezpieczeństwami. Czym różni się smartwatch dla dzieci z kontrolą rodzicielską od klasycznych modeli? To przede wszystkim zminiaturyzowany telefon, z którego dziecko może wykonać połączenie do max 10 zaufanych kontaktów. Pełną kontrolę nad urządzeniem ma rodzic, który zarządza nim za pomocą aplikacji.
   Sprawdź cenę
  • Przydatne funkcje w smartwatchu dla dzieci GJD.06

   -Sygnał SOS - w wypadku zagrożenia dziecko może wysłać sygnał SOS, który natychmiast dotrze do rodzica w formie SMS
   -Dokładna lokalizacja - w każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie aktualnie przebywa twoje dziecko
   -Historia lokalizacji - możesz sprawdzić, w których dziecko przebywało ostatnio
   -Nasłuch otoczenia - dyskretnie możesz połączyć się ze smartwatchem, by sprawdzić, czy dziecko jest bezpieczne
   Sprawdź cenę
  • Zegarek GPS dla najmłodszych

   Zegarek GPS dla dziecka GJD.01 to smartwatch przystosowany do dbania o bezpieczeństwo dzieci już od 2 roku życia. Dzięki niemu nie tylko sprawdzisz, gdzie aktualnie przebywa, ale wyznaczysz strefy bezpieczeństwa, jak dom, szkoła, czy basen. Zegarek ma także funkcję alarmu, gdy zostanie zdjęty z ręki - rodzic otrzyma powiadomienie, podobnie, jak w sytuacji zagrożenia, gdy dziecko wyśle sygnał SOS.
   Sprawdź cenę
  • Wodoodporny smartwatch GPS dla dziecka

   Smartwatch dla dzieci dzięki karcie SIM ma funkcję odbierania i wykonywania bezpiecznych połączeń - to świetne zabezpieczenie przed niebezpiecznymi numerami i naciągaczami, możesz mieć pewność, że twoja pociecha rozmawia wyłącznie z zaufanymi osobami. Co jeśli dziecko przez długi czas nie odbiera i nie masz z nim kontaktu? Nie panikuj! Za pomocą funkcji nasłuchu możesz dyskretnie połączyć się z zegarkiem, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.
   Sprawdź cenę
  • Smartwatch GPS dla dziecka GJD.10

   Smartwatch GPS dla dziecka
   Smartwatch nie tylko chroni przed ewentualnym zagrożeniami i umożliwia kontrolę rodzicielską, ale jest także formą rozrywki dla dziecka. Ma dostęp do gier, ale posiada też funkcje przydatne podczas zabaw na świeżym powietrzu np. krokomierz lub latarka. Dzięki dotykowemu ekranowi zabawa w tajnego agenta lub poszukiwacza skarbów przyniesie jeszcze więcej frajdy.
   Sprawdź cenę
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
 • bogucjusz

  Oceniono 2 razy 0

  Pełno chińskiego łajna w sklepach sieciowych i na alledrogo. Kupiłem takie coś dziecku i to wcale nie z niskiej półki cenowej. Bateria trzyma 1 dzień. Zdjęcia to jakaś kpina, rozdzielczość 240x240. Pozycję podaję tylko z WiFi, poza nią dokładność do paru kilometrów, taki "GPS". Uważajcie, jest pełno szitu, hutrowo zakupionego w aliekspress za paręnaście dolarów sztuka, a potem redystrybuowanych u nas, "wysyłka z Polski".

 • igoro

  Oceniono 3 razy -3

  Nasłuch otoczenia = nielegalny podsłuch.
  W Niemczech za taki zegarek jest wysoka grzywna, w Polsce niestety poszkodowany musi sam się poskarżyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX