Stylizacje dla chłopców na specjalne okazje

Wesela, chrzciny, komunie, niedzielny obiad u rodziców... Każda okazja wymaga specjalnego outfitu, nawet jeśli chodzi o najmłodszych członków rodziny. Tym razem przygotowałyśmy coś dla małych dżentelmenow.

Elegancko, nie musi oznaczać nudno. Stylizacje typu smart casua l to idealna opcja dla małych urwisów. Sprawdzi się w zasadzie w każdej sytuacji, a młody elegant będzie wyglądał po prostu uroczo. Zobaczcie nasze trzy propozycje stylizacji dla chłopców, które na pewno sprawdzą się w sytuacjach na specjalne okazje.

Elegancja na szaro

Mimo iż ta stylizacja utrzymana jest w kolorystyce bieli i szarości, chyba przyznacie same, że wcale nie "postarza" naszego modela. W stylizacjach na specjalne okazje możemy odpuścić sobie stereotypowe dopasowywanie kolorów do płci i wieku. Chociaż oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby elegancja miała wykluczać żywe kolory, zwłaszcza w przypadku mody dziecięcej . Jednak my na pierwszy rzut wybieramy stonowaną paletę. Biała koszula świetnie komponuje się z zestawem szarych jeansów i sweterka. Z kolei ciemna mucha jest uroczym akcentem, który mocno wybija się na szaro-białym tle. Odpuszczamy sobie sztywne półbuty i wybieramy białe trampki z czarnymi elementami. W końcu dzieciakom można więcej.

Kolaż Avanti24Kolaż Avanti24 Kolaż Avanti24 Kolaż Avanti24

Stylizacja z marynarką

Klasa sama w sobie - to rewelacyjna stylizacja, która sprawi, że wszystkie kobiety na sali rozpłyną się nad naszym małym fashionistą . Sportowa marynarka w kolorze granatu zestawiona z wygodnymi jeansami i elegancką koszulą to opcja dla mężczyzny w każdym wieku. Podwinięte rękawy dodadzą luzu, a poszetka pokaże towarzystwu, że ktoś dobrze wie, co to styl od najmłodszych lat.

Kolaż Avanti24Kolaż Avanti24 Kolaż Avanti24 Kolaż Avanti24

Miejski szyk

To najbardziej luźna z wszystkich prezentowanych przez nas stylizacji. Wszystko to za sprawą kratki , która jest spotykana w typowo casualowych sytuacjach. Jednak po dodaniu stylizacji szelek i muszki - nawet miejska kratka nabierze bardziej "salonowego" charakteru. Poza tym modne połączenie granatu i beżu genialnie wypada w stylizacjach na mniej zobowiązujące wyjścia.

Kolaż Avanti24Kolaż Avanti24 Kolaż Avanti24 Kolaż Avanti24

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.