Małgosia Socha x Monnari. Pierwsza kolekcja specjalna w historii marki.

Joanna Szczurek
23.08.2019 15:30
małgosia socha x monnari

małgosia socha x monnari (materiały prasowe)

Marka Monnari stworzyła wraz ze swą ambasadorką Małgorzatą Sochą pierwszą w swojej historii kolekcję specjalną. Aktorka wraz ze stylistką gwiazd Alicją Werniewicz i projektantami Monnari zaprojektowała ubrania, która łączą wygodę i kobiecość. Zobacz, co znalazło się w nowej kolekcji!

Co znajdziemy w kolekcji Małgosia Socha x Monnari

Małgosia Socha x MonnariMałgosia Socha x Monnari fot. mat. prasowe

W nowej kolekcji Monnari znalazły się produkty ze wszystkich kategorii odzieżowych. Nie zabrakło sukienek, spódnic, płaszczy, spodni, żakietów, koszul czy dodatków. Ubrania te są zgodne z aktualnymi trendami, a całą kolekcję cechuje spójność: wszystkie elementy można dowolnie ze sobą łączyć. Królują zwierzęce wzory, satyna i mocne kolory, ale znajdziemy tu również klasyczne fasony, które spodobają się każdej kobiecie. Celem kreatorek kolekcji było stworzenie ubrań, które dodadzą kobietom pewności siebie i będą wywoływać pozytywne emocje. 

Socha x MonnariSocha x Monnari materiały prasowe

Założeniem tej kolekcji było stworzenie garderoby uniwersalnej. To nasza odpowiedź na potrzeby współczesnej kobiety, aktywnej na wielu płaszczyznach życia - zarówno zawodowego, jak i tego domowego

- mówi Alicja Werniewicz. Z tego względu ubrania zostały podzielone na trzy kategorie, ściśle związane z okazjami, na które są przeznaczone. Ubrania z kategorii Weekend to casualowe i wygodne modele idealne, by spędzać w nich wolny czas. Daily to ubrania przeznaczone do noszenia na co dzień, na przykład do pracy. Night, czyli ubrania typowo wieczorowe sprawią, że poczujesz się jak milion dolarów!

Torebki Monnari

Torebki MonnariTorebki Monnari materiały prasowe

W nowej kolekcji Monnari pojawiło się też sporo dodatków. Oprócz szalików i czapek naszą szczególną uwagę przykuły piękne torebki. Marka Monnari słynie z eleganckich i porządnie wykonanych dodatków, dlatego i tym razem warto zwrócić uwagę na ich nowe projekty! Torebki są zgodne z aktualnymi trendami - będą pasować do codziennych stylizacji, ale nie brakuje im też charakteru. Naszym faworytem jest torebka w kształcie worka, która na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo prostą, ale w środku jest wykończona tkaniną w lamparcie cętki. Dla tych z was, które preferują pojemne torebki na co dzień, wybrałyśmy też kilka shopperek Monnari. Ta w geometryczne wzory ożywi codzienne zestawy!

Kolekcja będzie dostępna w sklepach stacjonarnych oraz na emonnari.pl już na początku września.