3 trendy na wiosnę i lato, które nie przemijają

Magdalena Ławreniuk
Moda jest zmienna, na szczęście są takie tendencje w ubieraniu, które powracają co roku. Zastanawiasz się jakie ubrania są dobre, żeby zawsze wyglądać świetnie wiosną? Sprawdź razem z nami trzy trendy, które nie przemijają, zainspiruj się i odkryj ciekawe elementy garderoby.

Niektóre trendy nigdy nie przemijają i świetnie sprawdzają się co roku w tym samym sezonie. Od lat królują w stylizacjach na różne okazje i pomagają nam w skomponowaniu swojej garderoby na nowy sezon nieco wcześniej. Motywy kwiatowe , stylizacje marynarskie i pastelowe odcienie - możemy być pewne, że doskonale sprawdzą się w sezonie wiosna-lato.

Motywy kwiatowe

Ze znaczną zmianą pogody nadchodzi zmiana naszego nastroju i krajobrazu. Coraz częściej sięgamy po intensywne kolory i chętnie wybieramy do stylizacji ubrania z motywami kwiatowymi . Zachwycamy się zarówno sukienkami, bluzkami jak i spodniami w kwiaty. Stawiamy na kwiatowy total look lub łączymy takie ubrania z jednolitymi elementami garderoby. Z ubrań w kwiaty z chęcią wybieramy koszule i sukienki.

Styl marynarski

Wiosna i nadchodzące lato sprawia, że marzymy o pięknej pogodzie i wakacjach. Chętnie sięgamy wtedy po stylizacje marynarskie utrzymane w granatowo-czerwono-białej kolorystyce (czasami także z czarnym). Ubrania w paski, z dużymi guzikami, ozdobione kotwicami podbijają nasze serca. Najbardziej podobają nam się szorty z wysokim stanem i bluzki z rękawami 3/4, które świetnie pasują do wielu stylizacji .

Pastelowe szaleństwo

W sezonie wiosna-lato często wybieramy jasne odcienie, szczególnie pastelowe . W tym roku będziemy nosić najczęściej jasnoróżowe i jasnoniebieskie ubrania zbliżone swoją barwą do kolorów wybranych na ten rok przez Panteone (serenity i rose quartz). W stylizacjach doskonale wyglądają także jasnożółte i jasnozielone ubrania. Z pastelowych elementów garderoby do gustu przypadły nam szczególnie zwiewne sukienki, żakiety i sweterki. Do stylizacji do pracy polecamy także pastelowe spodnie.

Inne ubrania do wiosennych stylizacji

Więcej sukienek znajdziesz TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.