5 sposobów na broszkę

Dagmara Łacny
Nieco zapomniany, kojarzony ze starszymi paniami element biżuterii, za sprawą projektantów wraca do łask. W tym sezonie broszki nie nosimy wpiętej w klapę klasycznej marynarki, tylko ozdabiamy nią różne części naszej garderoby. Jedna broszka to za mało!

Jeśli do tej pory broszka kojarzyła ci się wyłącznie z babcią, pora spojrzeć na ten biżuteryjny dodatek z nieco innej strony. Broszki w stylu retro, autentyczne vintage skarby doskonale nadają się do ozdabiania współczesnych stylizacji, co świetnie pokazali tacy projektanci jak Marc Jacobs czy Karl Lagerfeld w kolekcjach na wiosnę oraz jesień 2016. Wzorując się na pomysłach popularnych projektantów oraz szukając inspiracji na Instagramie, znalazłyśmy kilka ciekawych zastosowań tego niepozornego dodatku.

Broszki + wiązane baleriny

Broszka balerinyBroszka baleriny avanti24 avanti24

Sznurowane baleriny to jeden z najpopularniejszych modeli obuwia zeszłego sezonu. W tym również zagościły w kolekcjach popularnych sieciówek. Jeśli chcesz, by twoje buty wyróżniały się na tle innych, przyczep do sznurowania broszki w stylu retro.

Mała czarna + broszki

Mała czarnaMała czarna avanti24 avanti24

Mała czarna to sukienka, która w zależności od dodatków może całkowicie zmienić swój charakter. To już na pewno wiesz! A co powiesz na to, by zamiast naszyjnika, ozdobić ją kilkoma ciekawymi broszkami? Nam się ten pomysł bardzo podoba!

Botki + broszki

Broszki botkiBroszki botki avanti24 avanti24

Jak w kilka chwil zmienić wygląd swoich ulubionych botków? Wystarczy, że do cholewki przypniesz jedną lub dwie duże, przykuwające wzrok broszki. To świetna opcja szczególnie na wieczór!

Torebka + broszki

Broszki torebkaBroszki torebka avanti24 avanti24

Kolejny bardzo szybki pomysł na szybką przemianę ulubionej torebki. Zbierz jak najwięcej fajnych, zabawnych broszek i przypnij je do długiego paska.

Długi szalik + broszka

BroszkaBroszka avanti24 avanti24

Długie, wąskie szaliki nawiązujące do stylu lat 70. powróciły triumfalnie w zeszłym sezonie. Możesz odmienić nieco charakter takiego dodatku, sprawiając, że będzie on wyglądał bardziej elegancko. Duża broszka w stylu retro będzie doskonałym zwieńczeniem takiej stylizacji.

Zobacz wideo
Copyright © Agora SA