Czerwone szpilki - jak nosić je modnie w nadchodzącym sezonie

Klaudia Stawska
Czerwone szpilki to wyrazisty akcent każdej stylizacji. Doskonale sprawdzają się na wieczorne wyjścia, ale nie tylko. Seksowne buty na obcasie należą do odważnych propozycji, ale warto je wypróbować w swoich zestawieniach. Jeżeli masz wątpliwości, jak nosić je w tym sezonie - podpowiadamy!

Czerwone szpilki sprawdzą się w niejednej stylizacji. Doskonale wyglądają zarówno jako dopełnienie, do innych dodatków w tym samym kolorze, jak i mocny akcent, grający główną rolę w tworzonym zestawie ubrań. Warto jednak uważać - czerwone obuwie może być trudnym tematem do noszenia, ponieważ, połączone z niewłaściwymi elementami, może wyglądać "tanio", a nawet wulgarnie. Warto pamiętać o zachowaniu dobrego smaku i umiaru, kiedy decydujemy się na buty w tak odważnym kolorze. Jak znaleźć złoty środek?

Czerwień z czernią lub bielą

StylizacjaStylizacja Kolaż AVANTI24 Kolaż AVANTI24

Naszym zdaniem połączenie czerwonych szpilek z czarnym lub białym outfitem jest najbardziej trafne. Te stonowane barwy stanowią doskonałe tło dla odważnych dodatków, takich właśnie jak buty w soczystym odcieniu. Z tego powodu czerwone buty na obcasie doskonale sprawdzą się zarówno z małą czarną, jak i białą letnią sukienką. W tej tonacji uda Wam się też stworzyć ciekawe zestawy do pracy przełamane czerwonymi akcesoriami.

Czerwone szpilki do jeansów

StylizacjaStylizacja Kolaż AVANTI24 Kolaż AVANTI24

To bardziej casualowe połączenie świetnie sprawdzi się na co dzień. Do szpilek możecie dobrać zarówno rurki, jak i luźniejsze spodnie - wszystko zależy od efektu, jaki chcecie osiągnąć. Czerwone buty będą tak mocnym akcentem, że warto by inne elementy stroju były stonowane.

Czerwony total look

Dla najodważniejszych proponujemy stylizacje monochromatyczne - czyli całe na czerwono . Warto pamiętać, że takie zestawienia sprawdzą się raczej na imprezę czy wieczorne wyjście niż na co dzień. Tworząc jednokolorowy zestaw, należy zadbać o urozmaicenie go poprzez różne faktury materiału. Dzięki temu sylwetka nie będzie wyglądać płasko, a całość nabierze wyraźnego charakteru.

Więcej czerwonych szpilek znajdziecie tutaj .

Zobacz wideo
Więcej o: