Lee: innowacyjna linia dżinsów Body Optix

Natalia Stachacz
04.11.2018 10:51
W sklepach Lee dostępna jest już druga odsłona linii Body Optix. Zastosowanie odpowiednich cieniowań i technologii laserowej sprawiło, że sylwetka w ubraniach z tej kolekcji jest podkreślona i optycznie wysmuklona.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jeśli lubisz modę, tutaj możesz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Po sukcesie pierwszej linii ubrań Lee Body Optix, włączenie do sprzedaży kolejnych tego typu modeli było tylko kwestią czasu. Marka od prawie 130 lat produkuje dżinsowe ubrania, stając się przez ten czas jednym z liderów rynku denimowego. Podobnie jak konkurencja, Lee od pewnego czasu szuka nowych, innowacyjnych rozwiązań, które mają sprawić, że sylwetka w ich produktach będzie wyglądała lepiej i szczuplej. Jednym z pomysłów marki jest technologia Body Optix. Pierwsze ubrania i dodatki z jej zastosowaniem pojawiły się w sprzedaży już jakiś czas temu, teraz na półkach debiutują nowe kroje i sprania. 

Nowa linia LeeNowa linia Lee Mat. prasowe

Body Optix korzysta z wiedzy o optyce i zachowaniu się światła w celu poprawienia wyglądu sylwetki poprzez subtelne detale projektowe. Dzięki wykorzystaniu anatomicznego cieniowania oraz technologii laserowej pewne partie ciała zostały umiejętnie zaakcentowane, a sylwetka zyskała optymalny wygląd. Badania naukowe w dziedzinie optyki oraz algorytmy matematyczne pozwoliły opracować unikatowy efekt konturowania oraz cieniowania tyłu i ramion, jak również specjalne optyczne szwy i zaokrąglone kieszenie, które współgrają z proporcjami ciała. Efektem jest wzmocnienie naturalnego kształtu sylwetki i podkreślenie jej atutów.

To już druga odsłona linii Lee z zastosowaniem technologii Body OptixTo już druga odsłona linii Lee z zastosowaniem technologii Body Optix Mat. prasowe

Więcej o: