Druga odsłona kolekcji Altro Patrizia Aryton

Pierwsza kolekcja tańszej i mniej formalnej linii marki Patrizia Aryton, okazała się sukcesem. Klientkom przypadły do gustu nowoczesne fasony i bardziej modowy charakter ubrań. Niedawno w sklepach zadebiutowała druga odsłona Altro.

Jesienno zimowa kolekcja Altro to przede wszystkim wyraźne skupienie się na formie i detalu w odniesieniu do wykorzystywanej jakości. Największą grupę stanowią otulające dwustronne dzianiny - utrzymane w melanżowych granatach, szarościach i mineralnych grafitach. Zostały one przeszyte na surowo, celowo na prawej stronie, podkreślając konstrukcje sukienek oraz spódnicy.

Druga odsłona kolekcji Altro Patrizia ArytonDruga odsłona kolekcji Altro Patrizia Aryton Druga odsłona kolekcji Altro Patrizia Aryton Druga odsłona kolekcji Altro Patrizia Aryton

Kolejna odsłona kolekcji to strukturalne czernie utrzymane w macie oraz połysku. Z tych jakości powstały modele: golf, blezer, bluzka oraz kombinezon, które uwodzą swoją bezpretensjonalnością a jednocześnie mają w sobie zaszyte detale takie jak wiązania, marszczenia i pęknięcia.

Altro Patrizia ArytonAltro Patrizia Aryton Altro Patrizia Aryton Altro Patrizia Aryton

Sukienki to nonszalanckie interpretacje: bomberki i koszuli - swoistego rodzaju hybrydy. Są to dwa charakterystyczne modele, które pojawiają się w dwóch różnych deseniach: miękkiej koszulowej kracie oraz retro graficznym deseniu utrzymanym w monochromatycznej kolorystyce.

Altro Patrizia ArytonAltro Patrizia Aryton Altro Patrizia Aryton Altro Patrizia Aryton

Kolejne modele, które wymykają się prostej klasyfikacji to dwa lekko wydłużane płaszcze. Pierwszy blokowo cięty model z futerkiem przy kołnierzu, swoją oversizową formą oraz detalami przywodzi na myśl nowojorską parkę w stylu vintage. Drugi płaszcz nawiązuje bardziej do stylowej bejsbolówki z reglanowym graficznym rękawem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.