Retro klasyka nie tylko do pracy: jesienna kolekcja Taranko

Dagmara Łacny
26.08.2016 18:11
Taranko czerpie z inspiracji retro i umiejętne zestawia je z nowoczesną klasyką. W jesiennej kolekcji marki znaleźć można subtelne barwy i bardzo kobiece nadruki, wśród których prym wiodą grochy oraz paseczki. Propozycje marki sprawdzą się w wielu codziennych stylizacjach oraz tych stworzonych z myślą o specjalnych okazjach, takich jak wesele czy biznesowe spotkanie.

TarankoTaranko Taranko jesień-zima 2016 Taranko jesień-zima 2016

Pomysłem projektantów marki Taranko na chłodniejszą aurę, jest rozpalenie zmysłów delikatną kobiecością ubraną w hiszpańskie koronki, które na doskonale skrojonych sukienkach pojawiają się w subtelnych odcieniach pudrowego różu i szarości. Przezroczystości i ażury niczym delikatna mgła otulają kobiecą sylwetkę. Gra fakturami to prawdziwe sedno jesienno-zimowego looku.

Transparentne koronki, zestawiamy z ciepłymi, mięsistymi swetrami, delikatne apaszki z futrzanymi czapkami. Prześwitującą spod ażuru skóra zostaje okryta przed podmuchami zimna połami przytulnego, wełnianego płaszcza. Wszystkie elementy zgrywają się, by odsłonić kobiecość w najlepszym wydaniu.

TarankoTaranko Taranko jesień-zim 2016 Taranko jesień-zim 2016

Sposobem na dopełnienie metamorfozy są dodatki. Pełno tu szali z kaszmiru, jedwabnych gawroszek, ciepłych skórzanych rękawiczek. Taranko nie boi się zapożyczeń z męskiej szafy, by odpowiednio dopełnić wizerunek Urban Chic. Surowe skórzane paski, czy wełniane kapelusze w szlachetnej szarości, czy czerni, wydobywają z kreacji miejski charakter, dodając im temperamentu.

Po raz czwarty zostaną także zaprezentowane dwie specjalne linie: Signature i Limited Edition, w których klientki docenią najwyższą jakość wykonania i fasony zgodne z najnowszymi światowymi trendami. To tylko część rzeczy, które znajdziecie w butikach marki oraz w sklepie online.

TarankoTaranko Taranko jesień-zima 2016 Taranko jesień-zima 2016

Zapisz

Więcej o: