Wyprzedaż skórzanych butów: te modele posłużą lata i wciąż będą modne - TOP 18

Natalia Szyperek
25.01.2022 16:30
Wyprzedaż butów skórzanych

Wyprzedaż butów skórzanych (Fot. IMaxTree)

Dobrze wykonane buty, zwłaszcza skórzane, mogą służyć przez kilka sezonów. Zazwyczaj kosztują więcej, niż te ze sztucznych materiałów, ale warte są swojej ceny! Wyprzedaż skórzanych butów to idealna okazja, aby zaopatrzyć się w ponadczasowe modele. Wybraliśmy kilkanaście propozycji wartych uwagi - sprawdź!

Wyprzedaż butów skórzanych: trapery

Wyprzedaż butów skórzanych to idealna okazja do sprawienia sobie przyjemności kupna najgorętszych modeli sezonu. Zanim podejmiesz decyzję, zwróć uwagę na jakość skóry. Jeśli jest to tzw. ekologiczna (czyli sztuczna), powinnaś sprawdzić, gdzie została wyprodukowana oraz jakie ma właściwości. W przypadku skóry naturalnej (licowej, zamszu nubuku), dowiedz się w jaki sposób należy o nią dbać i od razu kup stosowne preparaty impregnujące. Obejrzyj dokładnie wkładki do obuwia. Powinny być miękkie i idealnie pasować do długości buta! Jednym z modeli wartych uwagi są traperki, które od wielu sezonów pojawiają się w codziennych stylizacjach. Nam szczególnie spodobał się czarny model, który jest teraz przeceniony aż o 74%! Warto go mieć - dopasujesz go do wszystkiego.

Wyprzedaż butów skórzanychWyprzedaż butów skórzanych Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Wyprzedaż butów skórzanych: botki

Bardzo ważna w bucie jest cholewka, podszewka oraz wyściółka, czyli elementy, które mają ogromny wpływ na jakość i wygodę obuwia. Im lepszej jakości wyściółka, im bardziej miękka, tym wygodniej dla stopy. Zbyt miękka lub zbyt gruba może powodować dyskomfort. Podszewka i cholewka mają wpływ na to, czy buty skórzane są komfortowe dla twoich stóp czy też nie. Na szczęście mamy takie modele, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym! Spójrz na wybrane przez nas botki - na koturnie, grubym słupku, bądź tak zwanej traktorowej podeszwie. Te fasony będą w modzie jeszcze długo!

Wyprzedaż butów skórzanychWyprzedaż butów skórzanych Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Wyprzedaż butów skórzanych: kozaki

Ostatnim z elementów, na który warto zwrócić uwagę jest podeszwa. Jeśli na co dzień prowadzisz samochód, ważne aby na pięcie była niezbyt wysoka i stosunkowo twarda. Buty z twardą podeszwą są teoretycznie mniej wygodne, jednak zdecydowanie trwalsze i często stopa mniej się w nich męczy. Poza tym, staraj się nie wybierać kompletnie płaskiego obuwia, wyższa podeszwa to zbawienie dla stóp! Zwłaszcza gdy masz buty na nogach przez cały dzień. Wybraliśmy takie modele, które zapewnią ci komfort! Są też w dużej promocji. Na jakie warto zwrócić uwagę? Chociażby na kozaki, które dopasujesz zarówno do spodni, jak i sukienek czy spódnic. Wysmuklą optycznie nogi i wydłużą je - jednym słowem są bardzo korzystne dla sylwetki! 

Wyprzedaż butów skórzanychWyprzedaż butów skórzanych Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Więcej o: