Uniwersalne shopperki w trzech modnych kolorach na zimę!

Joanna Szczurek
08.01.2020 15:40
shopperka

shopperka (shutterstock)

Shopper to ulubiony model torebek wielu kobiet. Cenimy je głównie za to, że są pojemne i pomieszczą wszystko, czego będziesz potrzebować w ciągu dnia. Wybrałyśmy najładniejsze modele w trzech modnych i uniwersalnych kolorach: camelowym, bordowym i szarym. Zobacz nasze typy!

Camelowe torebki shopper

camelowe torebki typu shoppercamelowe torebki typu shopper anniejewel.com/ materiały prasowe

Camelowe torebki to prawdziwy hit. Są bardzo eleganckie, kobiece i pasują do wszystkiego! Taka torebka to świetna alternatywa dla czarnych modeli, które każda ma już w swojej szafie. Camelowa torebka będzie pasować do ubrań w każdym kolorze. Jeżeli chcesz, żeby twoje zestawy wyglądały na bardziej przemyślane, to zestaw taką torebkę z kozakami lub botkami w podobnym kolorze.

Bordowe torebki shopper

bordowe torebki typu shopperbordowe torebki typu shopper shutterstock/ materiały prasowe

Bordowa torebka będzie świetnym akcentem kolorystycznym w twoich stylizacjach. Nawet jeżeli wolisz stonowane i monochromatyczne ubrania, to taka torebka znajdzie u ciebie zastosowanie. Bordowa torebka sprawi, że nawet najprostszy zestaw nabierze charakteru. Możesz łączyć ją z ubraniami w kolorze szarym, czarnym, a nawet kremowym. Wybrałyśmy modele o klasycznym i prostym fasonie. Są pojemne i zostaną z tobą na lata!

Szare torebki shopper

szara torebka typu shopperszara torebka typu shopper www.everhandmade.com/ materiały prasowe

Szare torebki będą idealnym wyborem dla tych z was, które lubią stonowane kolory i minimalistyczny styl. Jeżeli masz chłodny typ urody i lubisz srebrną biżuterię, to stylizacja z szarą torebką będzie strzałem w dziesiątkę. Wybrałyśmy torebki ze skóry, a także tańsze modele z tworzywa sztucznego. 

Więcej o: