Klasyczne kozaki na zimę w niskiej cenie: do 100, 150 i 200 złotych!

Joanna Szczurek
02.01.2020 16:43
kozaki Renee

kozaki Renee (Instagram/@renee)

Klasyczne kozaki nie muszą kosztować dużo. Znalazłyśmy wygodne i porządne modele na każdą kieszeń w 3 przedziałach cenowych: do 100, 150 i 200 złotych. Wybrałyśmy uniwersalne buty, które nie wyjdą z mody po jednym sezonie i będą pasować do wielu stylizacji.

Kozaki do 100 złotych

kozaki do 100 złotychkozaki do 100 złotych materiały prasowe

Jeżeli masz niewielki budżet, to mamy coś dla ciebie! Znalazłyśmy kilka par kozaków, których cena nie przekracza 100 złotych! Najbardziej podobają się nam te klasyczne, z futerkiem przy cholewce. Są ciepłe i będą pasować do codziennych stylizacji. Kolejny model, który przypadł nam do gustu, to te z materiałową cholewką, które ozdobią wiele zestawów.  

Kozaki do 150 złotych

kozaki do 150 złotychkozaki do 150 złotych materiały prasowe

Wybrałyśmy też kilka świetnych par butów do 150 złotych. W oko wpadły nam modne w tym roku kozaki z szeroką cholewką, które będą pasować nawet na szeroką łydkę. Jeżeli masz masywne nogi, takie buty ukryją ten drobny mankament. Wybrałyśmy też klasyczne kozaki w czarnym kolorze, które będą pasować do spodni i do spódnicy. Polecamy też brązowy model z klamerką, który sprawdzi się również do bardziej eleganckich zestawów.

Kozaki do 200 złotych

Kozaki z przedziału do 200 złotych to porządne modele, które są zgodne z aktualnymi trendami. Świetnie wyglądają te w stylu kowbojek, na niewysokim i stabilnym obcasie. Wydłużą nogi i sprawią, że sylwetka będzie wyglądać smuklej. Wybrałyśmy modele z okrągłym czubkiem, ale też ze szpicem, który to fason wyszczupla stopę. 

Więcej o: