Torby sportowe damskie: modele idealne na siłownię lub na zajęcia fitness

Angelika Sobańska
10.10.2019 12:30
torby sportowe damskie

torby sportowe damskie (fot. shutterstock.com)

Torby sportowe damskie znajdziesz w ofertach wielu marek sportowych, ale nie tylko. Dzięki specjalnemu wykonaniu są idealne dla kobiet, które chodzą na siłownię lub do klubu fitness. Przedstawiamy modele kilku znanych marek na które warto zwrócić uwagę!

Jeśli zamierzasz zacząć chodzić na siłownię lub do klubu fitness to na pewno zastanawiasz się co musisz kupić. Oprócz specjalnych ubrań oraz sportowego obuwia, niezbędna jest również torba. Jest to praktyczny element w którym schowasz nie tylko ubrania, ale także wszystkie niezbędne akcesoria oraz buty. W dodatku wiele z nich z powodzeniem może służyć również jako torba podróżna. Czemu warto wybrać torbę sportową? Ze względu na jej dostosowanie do potrzeb aktywnych fizycznie osób - m.in. w takiej torbie zazwyczaj jest wiele przegródek i są wykonane ze specjalnego materiału. Czym jeszcze charakteryzują się torby sportowe damskie i na co zwracać uwagę przy wyborze?

Torby sportowe damskie 4F

Torby sportowe damskie 4FTorby sportowe damskie 4F fot, sport-shop.pl, empik.com

4F to znana polska marka produkująca odzież i akcesoria sportowe. Jej logotyp często możemy zobaczyć na ubraniach polskich sportowców, a współpraca z Polskim Komitetem Olimpijskim tylko podkreśla wagę tej marki. W jej ofercie znajdziemy m.in. torby sportowe damskie 4F, którymi warto się zainteresować. Mamy do wyboru wiele rozmiarów - zależnie od naszych potrzeb. Jeśli nie potrzebujemy dużo rzeczy to możemy zdecydować się np. na zgrabną torbę 20-litrową. Ponadto w takich torbach znajdziemy wiele kieszonek, które czynią je bardzo praktycznymi i wygodnymi. Producenci zadbali również o komfortowe uchwyty i możliwość noszenia torby zarówno na ramieniu jak i w ręce. To nadal nie wszystkie udogodnienia i zalety tych toreb! Oczywiście nie bez znaczenia jest również wygląd i tutaj także się nie zawiedziemy. Zaletą jest również cena - dużo modeli kosztuje mniej niż 100 zł. 

Torby sportowe damskie Nike

Torby sportowe damskie NikeTorby sportowe damskie Nike fot. magero.pl, sport-shop.pl

Nike to kolejna marka, która oferuje wszystko czego każdy sportowiec potrzebuje. W związku z tym w ofercie również odnajdziesz torby sportowe damskie Nike. Ta marka również zadbała o spełnienie oczekiwań klientów, dlatego jej torby są dobrze przystosowane do potrzeb osób chodzących na siłownię czy na inne treningi. Wykonano je z wytrzymałego materiału, a w niektórych zastosowano nawet specjalną tkaninę wodoodporną - DWR. Poza tym tutaj także możemy być pewni funkcjonalności, dzięki m.in. podwieszanym kieszeniom i przegródkom. Torby Nike to także ciekawy design - przeważa minimalizm i zazwyczaj energetyczne kolory. 

Torby sportowe damskie Reebok

Torby sportowe damskie ReebokTorby sportowe damskie Reebok fot. fabrykacen.pl, sport-shop.pl, materiał partnera

Znaną marką i oferującą wysoką jakość sportowych ubrań, butów i akcesoriów jest również Reebok. Torby sportowe damskie Reebok to także dobry wybór! Ta amerykańska marka zdecydowanie nie zostaje w tyle i również oferuje funkcjonalne torby dla kobiet, które chodzą na siłownię lub zajęcia fitness. Praktyczne kieszenie, specjalne uchwyty wypełnione pianką, wytrzymały materiał - to niejedyne zalety tych toreb. Jeśli chodzi o kolorystykę to zazwyczaj są to stonowane kolory, ale także zdarza się pomarańcz i ciemny róż. 

Torby damskie sportowe przez ramię

torby sportowe damskie przez ramiętorby sportowe damskie przez ramię fot. differenta.pl, answear.com

Może się wydawać, że rzeczy na siłownię nie powinny być ciężkie, ale jednak jak zbierzemy razem wszystko co potrzebujemy, to może okazać się inaczej. Z tego powodu warto zwrócić uwagę jak będzie nam najwygodniej nosić torbę. Wiele modeli daje możliwość wyboru i oprócz tradycyjnego uchwytu krótkiego do ręki, mamy również dodatkowy, długi pasek. Torby damskie sportowe przez ramię są bardzo wygodne i sprawiają, że mamy wolne obie ręce i nie czujemy aż tak bardzo ciężaru. 

Więcej o: