Obuwie znanych marek na jesień. Botki i półbuty z rabatem nawet do 50%!

Paulina Bukarewicz
18.09.2019 14:00
botki

botki (@cariniifabrykaobuwia)

Na dworze robi się coraz chłodniej. Pogoda ostatnio nie dopisuje. Połowa września to najwyższy czas, aby zacząć rozglądać się za botkami i półbutami na jesień. Znalazłyśmy najlepsze modele znanych i cenionych marek, które kupicie teraz z rabatem nawet do 50%! Warto skorzystać z tak dużego rabatu.

Obuwie Aldo na jesień 

 

Aldo to kanadyjska marka, której wyroby łączą w sobie ponadczasową elegancję i najnowsze trendy w modzie. Popularność zyskała w wielu krajach Europy i całego świata. Wyróżnia się na tle innych doborem najlepszych materiałów oraz dbałością o wykonanie i najdrobniejsze nawet szczegóły. Jest to marka dla pewnych siebie, eleganckich i stylowych kobiet, które lubią się wyróżniać. Aldo to producent obuwia, który doskonale łączy wszystko to, czego w butach szukają kobiety, troszczy się o klientki i dostosowuje się do ich wymagań i potrzeb. Wybrałyśmy botki i półbuty Aldo na jesień, które kupicie z dużymi rabatami. Przecenione buty ze skóry naturalnej do kupienia przed sezonem to rzadkość! Tym bardziej zachęcamy do przyjrzenia się tym produktom bliżej. Jesteśmy pewne, że każda z was znajdzie coś dla siebie.  

Obuwie Kabała na jesień 

Botki damskie marki KabałaBotki damskie marki Kabała fot. mat. partnera

Obuwie Kabała to rodzinna firma założona przez Jadwigę i Bogdana Kabałów w 1984 roku. Do początku lat 90. produkowali tylko klapki i obuwie domowe. Obecnie są to już rożne modele obuwia, wykonane wyłącznie ze skóry naturalnej. Dzięki wysokiej jakości produktów firma Kabała jest znana tylko na polskim rynku, ale także za granicą - ich produkty są eksportowane do Rosji, Niemiec, Litwy, Łotwy i na Ukrainę. Dzięki pomysłowości i pasji tworzą kolekcje bogate pod względem wzornictwa. Marka wykorzystuje modowe trendy, tworząc ponadczasowe modele butów. Nawet najbardziej wymagające klientki będą zadowolone. Powyżej znajdziecie wybrane przez nas propozycje.  

Obuwie Carinii na jesień 

 

Carinii to polska marka, który znana jest nie tylko w kraju, ale także za granicą. Jej ambasadorką i doradcą wizerunkowym jest Natalia Siwiec. Obuwie Carinii to modele dla odważnych, nowoczesnych i lubiących bawić się modą kobiet. Wysoką pozycję na rynku obuwniczym zapewnia tej marce wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Wybrałyśmy stylowe i kobiece botki dostępne ze sporymi rabatami. Sprawdźcie nasze typy!