Wygodne czółenka do 100 złotych - idealne na wesela, komunie i długie uroczystości

KŻ/PJ
08.04.2019 12:58
czółenka

czółenka (fot. Victoria43, shutterstock.com)

Każda kobieta, która choć raz nosiła buty na obcasie, wie, co to znaczy przetrwać w nich całą imprezę. Znaleźliśmy 24 pary na wygodnym słupku i w uniwersalnej kolorystyce dedykowanej eleganckim spotkaniom. Żadna z nich nie kosztuje więcej niż 100 złotych!

Wysokie obcasy - utrapienie podczas długich uroczystości

Nawet najpiękniejsza kreacja nie uratuje naszej stylizacji, jeśli na nogach będziemy miały niewygodne buty, pozbawiające uśmiechu na twarzy. Szyk to jedno, ale wygoda również jest ważna, a najlepiej, jeśli znajdziemy złoty kompromis. Jakie buty wybierać na długie uroczystości (wesela, komunie) i na upalne dni, gdy stopy szybko się męczą?

Najważniejszy jest obcas. Nieco szerszy słupek jest dużo stabilniejszy i wygodniejszy niż szpilka, a teraz to także najmodniejszy typ obcasa. Oprócz tego ważna jest również jego wysokość - najbardziej optymalna to 5-8 cm. Taki obcas jest wystarczająco wysoki, by optycznie wyszczuplać sylwetkę i odpowiednio niski, by zapewnić komfort chodzenia. Poniżej znajdziesz konkretne propozycje - na wesele, na komunię dziecka, a także buty "na zmianę" dla panny młodej.    

Tanie czółenka na wesele

bezowe czolenkabezowe czolenka instagram

Czółenka na wesele muszą być szczególnie wygodne, w końcu planujemy tańczyć w nich całą noc! Wybraliśmy nieco bardziej fikuśne modele (ukośny obcas, zapięcie na kostce), ale równie uniwersalne jeśli chodzi o kolory i stylistkę. W tym sezonie szczególnie modny jest pastelowy róż - w tym kolorze może być tylko obuwie lub w możemy zdecydować się na wersję "total look".

Czółenka idealne na wszystkie imprezy - do 100 złotych

Czeka cię komunia, wesele, przyjęcie rodzinne? Jeśli tak, to za tym idą też wydatki, dlatego poniżej znajdziesz modele czółenek, które nie kosztują więcej niż 100 złotych. Pastelowe buty wykorzystasz potem na wiele innych okazji. Szarość i beż zestawisz zarówno z ciepłymi, jak i zimnymi kolorami.

czółenka na wszystkie imprezyczółenka na wszystkie imprezy mat. partnera

Buty "na zmianę" dla panny młodej

Panna młoda powinna wyglądać najpiękniej, ale o pewnej godzinie również ona zasługuje na zmianę obuwia. Zamiast wyższych szpilek dobrze jest wtedy założyć niskie czółenka w stylu balerinek. Poniżej modele do 100 złotych idealne dla panny młodej.

buty dla panny młodejbuty dla panny młodej mat. partnera

Więcej o: