Biżuteria - najlepszy prezent na Walentynki

Adrianna Olejnik
14.02.2018 10:56
Kasia Sokołowska Apart

Kasia Sokołowska Apart (Fot. materiały prasowe)

Kobiety uwielbiają biżuterię. Zbliżające się walentynki to świetna okazja, by obdarować swoją drugą połówkę naszyjnikiem, kolczykami czy bransoletką, które będą symbolem uczucia. Traktujesz walentynki jako okazję do celebrowania przyjaźni? Świetnie! Podaruj piękny prezent przyjaciółce. Zobacz biżuteryjne propozycje, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Biżuteria otrzymana w prezencie cieszy niezależnie od okazji. Naszyjnik, bransoletka czy kolczyki od ukochanej lub lubianej osoby to szczególny podarunek, niosący ze sobą wyznanie szczerych uczuć. Jak wybrać idealną biżuterię? Kluczem do trafienia z prezentem w czyjś gust jest obserwacja danej osoby. Jeśli kobieta lubi złoto i przeważnie nosi kolczyki, a unika bransoletek, nie ma sensu kupować jej czegoś, co założy tylko na wyjątkowe okazje. Walentynkowy prezent powinien codziennie przypominać o jego ofiarodawcy, więc warto wybrać coś delikatnego i dopasowanego do codziennych upodobań. Planujesz kupić walentynkowy drobiazg przyjaciółce? Zdecyduj się na bransoletkę na sznureczku. Ten subtelny dodatek będzie towarzyszył jej co dnia, przypominając o szczególnej więzi, jaka was łączy. 

Anja Rubik ApartAnja Rubik Apart Fot. materiały prasowe

Poniżej przedstawiamy wybór bransoletek, kolczyków i naszyjników, wśród których znajdziesz wymarzony prezent dla swojej Walentynki.