Makijaż brwi - poznaj kilka przydatnych porad

Sprawdź jak i czym wykonać makijaż brwi oraz odkryj kilka porad w kwestii ich pielęgnacji.

Pielęgnacja brwi

Zanim zrobisz makijaż zadbaj o odpowiedni wygląd swoich brwi . Przede wszystkim nadaj im upragniony kształt, najlepiej, by był on dopasowany do kształtu Twojej twarzy . Jeśli nie czujesz się pewnie wykonując regulację brwi osobiście lub nie wiesz jaki kształt Ci pasuje wybierz się do kosmetyczki. Jeśli masz rzadkie brwi lub nawet miejsca, plamki bez włosów, zastosuj kurację do brwi Revitalash . Przed zrobieniem makijażu oczyść twarz i użyj specjalnego grzebyka do brwi .

Czym wykonywać makijaż brwi?

Zastanawiasz się jakimi kosmetykami pomalować brwi ? Kobiety coraz częściej wykonują sobie makijaż brwi, dzięki czemu firmy kosmetyczne utworzyły specjalne linie kosmetyków do brwi . Kredki i cienie do brwi są świetnymi kosmetykami do ich makijażu . Coraz częściej można spotkać także płynne kosmetyki - żele do brwi . W sprzedaży można znaleźć również całe zestawy produktów do pielęgnacji i makijażu brwi, na przykład palety cieni. Jeśli jeszcze nie kupiłaś takich kosmetyków lub nie masz ich pod ręką, możesz użyć także cieni do powiek , kredki do oczu lub tuszu do rzęs. Kolor kosmetyku, którym malujemy brwi powinien być dopasowany do odcienia naszych włosów oraz karnacji, na przykład jeśli jesteś blondynką postaw na jasny brąz, który lekko podkreśli Twoje brwi .

Idealnie podkreślone oczy

Chciałabyś budzić się codziennie z idealnie pomalowanymi brwiami ? Alternatywą dla malowania brwi jest henna , doskonała metoda dla wygodnych. Możesz wykonać ją samodzielnie lub u kosmetyczki. Henna utrzymuje się zazwyczaj około miesiąca.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.