Krem rozświetlający - pełna blasku skóra, czyli jak odjąć sobie kilka lat

AS
13.06.2019 13:00
krem

krem (box)

Marzysz o pięknej i pełnej blasku skórze na co dzień? W takim razie krem rozświetlający jest tym, czego potrzebujesz!

Krem rozświetlający - czemu warto go stosować?

Do niedawna najważniejsze było zmatowienie skóry. Matowa skóra być może sprawdzi się w przypadku nastolatek, ale większości z nas nie wyjdzie na dobre. Pamiętaj: z matową twarzą nie stajemy się młodsze i piękniejsze. Ba, matowa skóra zwyczajnie postarza. Inaczej jest w przypadku rozświetlonej skóry. Lśni naturalnym blaskiem, wygląda na wypoczętą, po prostu okaz zdrowia. Jeśli więc chcesz wyglądać promienniej, stosuj kosmetyki rozświetlające. Krem rozświetlający może nawet okazać się bardziej przydatny niż przeciwzmarszczkowy, ponieważ roziskrzona skóra zmniejsza widoczność zmarszczek.

Krem rozświetlający z perłą

Jednym z najpopularniejszych składników rozświetlających jest ekstrakt z perły. Jego skuteczność wynika z tego, że rozdrobniony proszek perłowy tworzy na powierzchni skóry odbijający światło film, która w efekcie lśni naturalnym blaskiem. Nic dziwnego, że krem rozświetlający z perłą jest jak natychmiastowy zastrzyk promienności dla matowej i pozbawionej wigoru skóry. Już po pierwszej aplikacji różnica jest diametralna. Skóra nabiera intensywnego blasku, który skutecznie redukuje widoczność zmarszczek oraz innych oznak upływu czasu.

Perła to nie tylko nadawanie skórze blasku. Świetnie odżywia i przywraca skórze miękkość, dzięki czemu nie tylko wygląda promienniej, ale jej kondycja ulega zdecydowanej poprawie. Sięgaj więc po krem rozświetlający jak najczęściej!

KremKrem www.shutterstock.com

Krem rozświetlający z kawiorem

Rozświetlona skóra skutecznie zmniejsza widoczność zmarszczek, o czym nigdy nie powinny zapomnieć przede wszystkim posiadaczki skóry dojrzałej. Dlatego krem rozświetlający jest najlepszym kosmetycznym wyborem dla kobiet, na których twarzy czas odcisnął piętno.

Warto jednak sięgać po kremy bogate w składniki o możliwie najbardziej kompleksowym działaniu. Zaliczamy do nich m.in. kawior. Kosmetyki z kawiorem pielęgnują skórę na wiele sposobów. Jednym z nich jest przywracanie skórze młodzieńczego wigoru oraz blasku. Rozświetlona i odmłodzona skóra zachwyca ponadczasowym pięknem, a jednocześnie korzysta z ze wszystkich dobrodziejstw, które zapewnia krem rozświetlający z kawiorem.

Czy szykujesz się na wielkie wyjście, czy chcesz każdego dnia zachwycać się blaskiem swojej skóry, krem rozświetlający sprawdzi się w każdym calu. Nie czekaj więc, bo ostatnio przypudrowana i matowa skóra jest passe.

Więcej o: