Testujemy: szczoteczka Philips Sonicare dla dzieci

Redakcja
30.09.2016 11:07
Philips

Philips (Philips)

Jak zachęcić małe dziecko do częstego mycia zębów i czerpania z tego radości? Marka Philips wprowadziła na rynek soniczną szczoteczkę z wbudowanym modułem Bluetooth. Jak to działa? I czy szczoteczka spodobała się naszemu małemu testerowi? Sprawdźcie!

PhilipsPhilips Philips Philips

Philips Sonicare to szczoteczka soniczna dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wbudowany w szczoteczkę moduł Bluetooth zsynchronizowany z edukacyjną aplikacją sprawia, że mycie zębów jest zabawą i nauką dobrych nawyków mycia zębów. Szczoteczka soniczna wykonuje 500 ruchów na sekundę, posiada dwa programy. W opakowaniu znajduje się 8 naklejek, dzięki którym dziecko może ozdobić swoją szczoteczkę.

Opinia testera - Antoś (4 latka):

Od kilku dni testujemy z 4 letnim Antosiem szczoteczkę Philips Sonicare for Kids. Dzięki niej syn zdecydowanie częściej myje zęby. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia szczoteczki przez Bluetooth z aplikacją na telefon. Wesoły Sparkly któremu Antoś nadał imię Robin pomaga małemu dokładnie wyszczotkować ząbki. Antoś kilka razy dziennie wraz ze swoim nowym przyjacielem dba o higienę jamy ustnej. Jestem bardzo zadowolona z ww szczotki, gdyż nie ma już konieczności namawiania synka aby poszedł umyć zęby, teraz robi to bardzo chętnie. Wielką radość sprawiają także naklejki na panel szczotki, dzięki czemu może ona co jakiś czas wyglądać zupełnie inaczej i cieszyć małe oko podczas mycia ząbków.

AntośAntoś Archiwum prywatne Archiwum prywatne