50-latko, musisz go mieć! Finezyjnie narzuć na ramiona, a uzyskasz efekt "wow"

Powiedzenie, jakoby "diabeł tkwił w szczegółach" odnajduje swoje potwierdzenie w modzie. Czasem o udanej stylizacji decydują dodatki. Dlatego ich dobór powinien być dla nas tak samo istotny, jak innych ubrań. To bowiem właśnie one, nadają stylizacji charakteru, jak również ratują w dni, w które nie mamy pomysłu na stylizację.

Czasem wystarczy zarzucić na siebie szal, aby stylizacja zyskała zupełnie innego charakteru. Ten modny dodatek jest ceniony w modzie od lat. Nosiły go ikony mody, nadając mu wyjątkowo szykownego charakteru. Ten elegancki sznyt pasuje szczególnie kobietom po 50-tce, podkreślając ich wyjątkowość.

Modny szal z Zary

Tej jesieni szaliki są na liście obowiązkowej. Nosimy je w wersji kolorowej w rozmiarze XXL narzuconej na płaszcze lub kurtki, ale także jako uzupełnienie codziennej stylizacji. Te drugie koniecznie muszą być w neutralnych, klasycznych kolorach.  Najpiękniejszy taki szal znajdziemy teraz w Zarze w najmodniejszym kolorze piaskowego beżu. 

Przeczytaj także: Panie po 50-tce uwielbiają ten zamiennik kurtki. Te perełki Reserved ogrzeją i dodadzą szyku

Tym, co wyróżnia ten szalik to fakt, że można nosić go na wiele, różnych sposobów. Szal ten został tak zaprojektowany, aby służył nam także jako poncho, którym możemy się owinąć w chłodniejsze dni. Trójkątny fason sprawia, że bez względu na to, w jaki sposób chcemy go nosić, zawsze prezentuje się finezyjnie i szykownie. 

Modny szalikModny szalik Zara

Jak wystylizować szal z Zary?

W tym sezonie, szal najlepiej połączyć z ubraniami w tym samym kolorze, tak aby uzyskać stylizację o monochromatycznym charakterze. Tej jesieni liczy się bowiem harmonia i minimalistyczny szyk. Właśnie dlatego do beżowego szala, najlepiej sprawdzi się lniana bluzka i delikatne spodnie w zbliżonym tonie.

Przeczytaj także: W CCC torebki, które musisz mieć w tym sezonie. Te fasony będziemy nosić przez wiele sezonów

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA