CCC wyprzedaje kozaki Lasocki taniej nawet o 48%. Wygodne, skórzane, a noga wygląda bosko!

Julia Adydan
06.10.2022 16:10
Krótkie kozaki są teraz w modzie

Krótkie kozaki są teraz w modzie (fot. @lasocki.official)

CCC ruszyło z sezonową wyprzedażą, a w ich ofercie znajdziesz kultowe marki sporo taniej! My stawiamy na jesienne buty marki Lasocki. Ukochana przez Polki marka jest teraz przeceniona nawet o 48%.

Właśnie ruszyły sezonowe wyprzedaże, więc jeśli dopiero zabierasz się za wymianę garderoby na jesienną - to doskonała okazja. A warto zwrócić uwagę na ofertę sieciówek - w CCC ulubiona marka Polek, Lasocki, jest w dużych promocjach. Wybieramy z niej najmodniejsze botki i kozaki na sezon jesień-zima 2022/3!

Krótkie kozaki są teraz w modzieKrótkie kozaki są teraz w modzie fot. @lasocki.official

Wariacje z podeszwą - ten trend jest bardzo żywy!

Nie krój, kolor czy marka, a detal - to właśnie na niego w tym sezonie zwracamy szczególną uwagę przy wyborze nowych butów. A co może być takim szczegółem, który wyróżni obuwie? Na przykład podeszwa! W tym sezonie dwa rodzaje są szczególnie modne - kontrastowa, kolorowa oraz masywna, traktorowa. Na wyprzedaży CCC znajdziesz ten trend pośród wielu modeli botków Lasocki.

Dwa mega trendy na jesień - kolorowa i traktorowa podeszwaDwa mega trendy na jesień - kolorowa i traktorowa podeszwa fot. ccc.eu

Wyprzedaż Lasocki: kowbojki to HIT jesieni - te są tańsze

Moda na kowbojki to jeden z największych trendów ostatnich lat - widzimy je wszędzie, na pokazach, Fashion Week'ach, ale także na co dzień, na ulicach miast, w których żyjemy. Piękne, noga prezentuje się w nich obłędnie, a one same nadają stylizacji pazura. Nadają się zarówno do sukienek, jak i spodni. Nie znajdziesz modniejszych butów na ten sezon. 

Kowbojki to HIT na ten sezonKowbojki to HIT na ten sezon fot. pinterest.com, Spotlight

Kozaki Lasocki na wyprzedaży CCC

Piękne skórzane kozaki to już niemal must-have na każdą jesień, ale w tym sezonie szczególnie zwracamy na wysokość cholewki, ponieważ dwie są szczególnie modne - krótkie kozaki do połowy łydki i modele do połowy uda, muszkieterki, to prawdziwe HITY na tegoroczną jesień. Takie i wiele innych znajdziesz na wyprzedaży CCC taniej nawet o 48%!

 

Kozaki Lasocki na wyprzedaży CCCKozaki Lasocki na wyprzedaży CCC fot. ccc.eu

Zobacz też: Modna 50-latka: te pikowane kurtki są najmodniejsze i szalenie stylowe! Hit na jesień

Więcej o: