Ubrania w tym kolorze to HIT tego lata! Neonowe propozycje znów królują w trendach

Paula Jarosz
19.05.2022 16:48
Trendy 2022

Trendy 2022 (fot. Sportstylestory)

Neony od kilku lat należą do najpopularniejszych kolorów w modzie street style. Zwracają na siebie uwagę i tworzą niebanalne zestawienia. Szczególnie widoczne jest to w ubraniach w stylu althleisure, który również jest modny w tym sezonie.

Living the moment

Multibrand Sport Style Story podąża za światowymi trendami i wychodzi naprzeciw swoim klientom. Na sezon wiosna-lato 2022 przygotował wyjątkową kampanię, w której wyselekcjonował perełki specjalnie na ten wyjątkowy okres. To produkty w soczystych kolorach, ciekawych krojach oraz dobre jakościowo, które nie tylko posłużą nam na lata, ale również wprawią w dobry nastrój w duchu ,,dopamine dressing". W komunikacie brandu czytamy:

Ciesz się małymi rzeczami i pozwól trwać najpiękniejszym chwilom – zatrzymaj je! Nie bój się spontaniczności. Porzuć choć na chwilę znajome schematy and… just living the moment! Łap chwile, uśmiechy i emocje. Naładuj się dobrą energią i przekazuj ten vibe dalej! Kolekcjonuj razem z nami pozytywne wspomnienia i nowe doświadczenia.
 
 
 

Stylowe kolory

Neony to jedne z najbardziej charakterystycznych kolorów w palecie barw na lato 2022. Od kilku lat niezmiennie są w trendach, a stylizacje z nimi w roli głównej od razu przyciągają wzrok. Produkty, które oferuje sklep Sport Style Story to propozycje od najlepszych brandów street style'owych. Marki Vans, Converse, czy Champion oferują projekty, które stworzą niebanalne stylizacje na co dzień i wyróżnią nas z tłumu. Naszą uwagę przyciągnął kostium kąpielowy w odcieniu Barbie, trampki w kolorze ceglanym, a także dresy w stylu DIY. Miksuj i mieszaj te ubrania ze sobą, a przede wszystkim baw się modą! Bo przecież tak właśnie powinnyśmy się czuć latem: frywolnie, promiennie i atrakcyjnie!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Sportstylestory

Żyj pełnią życia!

W najnowszej kampanii nie chodzi jednak tylko o ubrania! To przede wszystkim zachęta do czerpania z życia garściami i wyrażania siebie i swojej energii poprzez ubrania. To kampania w duchu ,,dopamine dressing", czyli konceptu, który zakłada, że określone ubranie może wprawić nas w dobry nastrój, a do tego przyczyniają się: kolor, faktura, pierwsze skojarzenie, a nawet to, czy produkt został wykonany z zasadami poszanowania środowiska. W tym trendzie chodzi przede wszystkim o to, aby czuć się ze sobą dobrze, a do tego wyglądać bardzo stylowo, co na pewno zapewnią ci te wyjątkowe ubrania.

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Sportstylestory

Więcej o: