"Sezon na" rajstopy SABLEWSKA X Gabriella: zakochaj się w paskach. Te modele podbijają serca influencerek

Aleksandra Kondraciuk
12.05.2022 15:55
sablewska x gabriella

sablewska x gabriella (fot. Instagram Gabriella)

Zakochaj się w paskach - to hasło stało się myślą przewodnią kolejnego projektu marki Gabriella powstałego we współpracy z Mają Sablewską. A że wiosna to najlepszy czas na wzory, zobacz najnowsze modele rajstop.

Czas na wzór

Po ostatniej kolekcji PERFECT MATT, która została bardzo dobrze przyjęta, Maja Sablewska wraz z pończoszniczą marką Gabriella postawiły na rajstopy w modnym wzorze. Nowa kolekcja nazywa się PERFECT MATT LINES. Rajstopy w paski świetnie się prezentują i optycznie wydłużają nogi. Niezależnie od tego, czy wybierzesz czarne w szerokie czarne pasy, czy białe w białe pasy na pewno będą one wyrazistym elementem każdej stylizacji. Wzór nie tylko wydłuża i wysmukla nogi, ale i przyciąga uwagę. Jeśli zawsze dbasz nawet o najdrobniejsze detale ubioru, z pewnością spodobają ci się także oryginalne, mocno wycięte majtki bikini.

Fot. Gabriella

W dzień premiery Maja Sablewska napisała na Instagramie:

„Odwróćmy nasze myślenie o modzie. Spróbujmy podejść do tematu sezonowych trendów nieco inaczej. Zacznijmy budowanie naszej wiosennej szafy właśnie od rajstop! Kampania, która towarzyszy najnowszej odsłonie ma inspirować do noszenia rajstop odważnie".

 

Rajstopy perfekcyjne

Zeszłej jesieni w social mediach rządziły klasyczne rajstopy o grubości 15 den wykonane z innowacyjnego włókna Lycra® Xtra Life TM, które jako pierwsze powstały w wyniku współpracy marki Gabriella z Mają Sablewską. Trendsetterki i celebrytki pokochały je za perfekcyjny wygląd, ale też za to, że mają dużą odporność na zaciągnięcia i „lecące oczka". Dzięki zwartej ale delikatnej strukturze włókien, są one miękkie i aksamitne w dotyku. Występują w trzech odcieniach nude, więc każda z nas z łatwością znajdzie taki, który pasuje do jej karnacji. Natomiast czwarty odcień to modowy klasyk - elegancka czerń. A ty postawisz na klasykę czy modowe szaleństwo? 

Fot. Gabriella

Więcej o: