Modne paznokcie na zimę. "Sweterek" to wzór, do którego warto wrócić - z tymi lakierami hybrydowymi zrobisz go sama

Agata Zielińska
02.12.2021 16:30
Modne paznokcie na zimę

Modne paznokcie na zimę (Fot. Shutterstock)

Starannie pomalowane paznokcie to twoja wizytówka? W święta nie może być inaczej. Bywa jednak, że kalendarz stylistek paznokci jest już wypełniony po brzegi. Nieszkodzi! Trwałe i pięknie pomalowane paznokcie i tak możesz mieć. Jeśli masz w domu odpowiedni sprzęt do hybryd, skorzystaj z naszych propozycji, dzięki którym stworzysz modny zimowy manicure.

Modne paznokcie na zimę. Zrób je sama w domu lub pokaż jako inspirację stylistce

Brakuje ci pomysłu na zimowy manicure? Przychodzimy z pomocą. Mamy kilka inspiracji, które możesz pokazać swojej stylistce lub wykorzystać samodzielnie. Potrzebujesz jednak odpowiedniego sprzętu. Jeśli masz w domu lampę do utwardzania, świetnie się składa. Poniżej znajdziesz nasze typy lakierów hybrydowych, które są bardzo trwałe. Jak twierdzą internautki, są bardzo odporne na uszkodzenia, a ich kolor wygląda nieskazitelnie przez cały czas - pracują z nimi profesjonalistki. Od czego zacząć? Od relaksu i chwili na spa. Święta to gorący okres, w którym często zapominamy o sobie i własnych potrzebach - czas to zmienić. Przygotuj dłoniom aromatyczną kąpiel i zrób peeling. Następnie za pomocą odpowiednich narzędzi nadaj paznokciom kształt, dokładnie usuń skórki i wypoleruj płytkę, by przejść do malowania.

Brakuje ci inspiracji? Mamy kilka propozycji modnych zimowych paznokci. Jedną z nich jest kolor biały. Na paznokciach wygląda bardzo elegancko, podkreśla karnację, a co najważniejsze będzie odpowiedni do każdej stylizacji. Białe paznokcie są idealną bazą. Namaluj na nich wzorki, np. śnieżynki lub choinki. Warto wrócić także do typowo zimowego trendu - tzw. sweterka. Ten wzór 3D możesz zrobić tylko na jednym paznokciu lub na kilku, jeśli masz na to czas. Sweterek i wzory najłatwiej wykonywać za pomocą precyzyjnego pióra do zdobień. Efekt sweterka uzyskasz, nanosząc kilka warstw lakieru według wybranego wzoru. Zimą świetnie sprawdzą się także paznokcie w chłodnych pastelowych odcieniach. Klasyczny manicure urozmaicisz za pomocą złotej folii lub cyrkonii. 

Modne paznokcie na zimęModne paznokcie na zimę Fot. Shutterstock

 

Piękny manicure na święta

Brak pomysłu na świąteczny manicure? Wybierz kolory i wzory, które sprawdzą się nie tylko do świątecznych, ale także sylwestrowych kreacji. Brokatowe lakiery lub pyłki urozmaicą tradycyjny manicure. Możesz zdecydować się również na klasyczne paznokcie w kolorze czerwonym, lub nawet zielonym. Jeśli jesteś doświadczona w robieniu wzorków, zaszalej! Możesz także kupić gotowe naklejki z mikołajem, reniferem lub śnieżynkami, które ułatwią ci zadanie. 

Modne paznokcie na świętaModne paznokcie na święta Fot. Shutterstock

Modne paznokcie na świętaModne paznokcie na święta Fot. Shutterstock

Więcej o: