Nowa kampania Answear "LIFESPIRATION STARTS HERE". Zobacz, jakie perełki udało się nam znaleźć pośród nowości!

Najnowsza kampania Answear.com, będąca częścią odświeżonej strategii marki, porywa i energetyzuje, prezentując wyjątkowe bohaterki czerpiące z życia jak najwięcej.

Kampania odsłania nowe karty w ramach wdrożenia strategii LIFESPIRATION STARTS HERE, która została zapoczątkowana poprzez wprowadzenie do sprzedaży kolekcji answear.LAB Girl Power – stworzonej przez kobiety i dla kobiet, będącej manifestem żeńskiej siły i odwagi.

AnswearAnswear fot. Answear

W filmie z nowej kampanii Answear pojawiają się różne kobiety, które jeden wspólny mianownik. To aktywne i odważne indywidualistki, które są świadome własnej wartości. W pełni wykorzystują swój potencjał, realizują pasje i  są motorem napędowym zmieniającego się świata. Spot pełen jest kobiecej energii i pozytywnych emocji. Każda z kobiet tam przedstawionych ma swój oryginalny pomysł na siebie i nie boi się go manifestować. Co ważne, w filmie reżyserowanym przez Monikę Kmitę, obok aktorek, występują autentyczne bohaterki, które przedstawiają swoją unikalną osobowość. Jest to między innymi Izabela Sopalska-Rybak, trenerka, działaczka społeczna, prezeska Fundacji Kulawa Warszawa oraz zawodniczka Warszawskiej Drużyny Rugby na Wózkach Four Kings, Bożena Wydrowska, artystka wizualna, perfomerka i choreografka, Sasha Sidorenko, polska i ukraińska pięściarka zawodowa, mistrzyni Ukrainy i zawodowa mistrzyni Europy w boksie.

kampania Answearkampania Answear fot. Answear

„W ramach nowej komunikacji – Answear.com staje się, oprócz sklepu z modą, miejscem LIFESPIRACJI – czyli „inspiracji do życia na własnych zasadach". Wskazujemy gotowe rozwiązania jak żyć ciekawiej, odważniej i jeszcze bardziej aktywnie. Wchodzimy w dialog z kobietami - które stały się obecnie naszą główną grupą klientów i poprzez swoje pasje, życie prezentują wszystkie wartości marki. Są pełne „lifespiracji", mają kobiecy pazur i wyznaczają swoje zasady gry

- mówi Katarzyna Kaczmarczyk, Marketing Manager Answear.com.

W kolekcji Answear Lab znajdziesz między innymi piękne i funkcjonalne płaszcze, które świetnie nadają się do codziennych stylizacji. W oko wpadł nam model w szarym kolorze, z ładnie skrojonym kołnierzem. To fason, który pasuje do wszystkiego. 

płaszcze na jesieńpłaszcze na jesień fot. Answear

Na uwagę zasługują też świetne sukienki, które wyglądają bardzo porządne i są świetnie skrojone. Wiele z tych modeli jest teraz dostępnych w promocyjnej cenie! Nam najbardziej spodobała się ta w szmaragdowym kolorze. To klasyka w najlepszym wydaniu.

sukienki Answearsukienki Answear fot. Answear

Poniżej znajdziesz też piękne swetry na jesień z linii Answear Lab. 

swetry Answear Labswetry Answear Lab fot. Answear

Więcej o:
Copyright © Agora SA